Nowy trend – tatuaż w manicurze!

To przykre, kiedy twój nowy manicure po kilku godzinach ma już pierwsze oznaki uszkodzenia. Na Instagramie pojawił się hit, który może rozwiązać ten problem — tatuaż na paznokciach!

Foto. needlenails.Instagram

Pomysł przyszedł do głowy fashion konsultantce Ambie Stapleton i jej przyjacielowi tatuażyście Christianu Boydu. Zwykły manicure może być kłopotliwy, dlatego postanowili zaeksperymentować. Stworzyli pop-up studium NeedleNails, o którym pisze sam magazyn Vogue.

Patrząc na zdjęcia wykonanego manicure, widzimy eleganckie, modne i niepowtarzalne paznokcie. Manicure-tatuaż składa się z prostych linii, kropeczek oraz minimalistycznych rysunków. Interesujący jest fakt, że projekt tatuażu na paznokciach podoba się nie tylko kobietom, ale także mężczyznom. Taki manicure zwraca na siebie uwagę.

Foto. needlenails.Instagram

Tatuaż robi się bardzo prosto i bezboleśnie. Igła dotyka jedynie płytki paznokcia. Kiedy płytka odrośnie, to tatuaż znika, ale raz wykonany manicure będzie trwały, jak żaden inny! Wydaje się być to idealnym pomysłem dla wszystkich, którzy marzą o tatuażu, ale boją się spróbować.

Ten prosty i długotrwały manicure może wkrótce zawojować serca tysiąca kobiet.