Ola Kwaśniewska zakłada własny biznes!

Córka byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, doskonale wykorzystała swoje "pięć minut". W czasie prezydentury ojca, dała nam się poznać jako wesoła i sympatyczna "dziewczyna z sąsiedztwa". Dziś niewiele jej w mediach, prezydentówna mocno chroni swoją prywatność, jednak wciąż ma stałe grono fanów.

Aleksandra Kwaśœniewska. GA
Aleksandra Kwaśœniewska. GA

O Aleksandrze Kwaśniewskiej (35 l.) najwięcej można się dowiedzieć z jej Instagrama. To własnie tam córka byłej głowy naszego państwa najchętniej zamieszcza zdjęcia oraz kontaktuje się z fanami.

Również na Instagramie Ola prowadzi profil Lets.go.everywhere, gdzie można podziwiać piękne zdjęcia z jej licznych podróży po całym świecie, do których jak powszechnie wiadomo ma słabość.

@lets.go.everywhere/Instagram
@lets.go.everywhere/Instagram

I właśnie z podróżami związany jest nowy pomysł na biznes Kwaśniewskiej! Jak zdradziła ostatnio, jej największym marzeniem jest otwarcie biura podróży:

Jeśli kiedyś udałoby się ten plan zrealizować, nie byłyby to wakacje all inclusive, a wyjazdy do jeszcze nie do końca odkrytych zakątków świata, które sama zwiedziłam i mogę polecić – zdradziła tygodnikowi Party.

Kwaśniewska nie jest jedyną celebrytką, która ze swojej miłości do podróży chce zrobić intratny biznes. Na ten pomysł wraz ze swoją małżonką wpadł jakiś czas temu dziennikarz i prezenter – Jarosław Kuźniar, który kilka tygodni temu pożegnał się ostatecznie ze stacją TVN i oddał m. in. pracy w swoim biurze podróży.

Z całego serca kibicujemy Oli w realizacji jej marzenia! Nic tak w życiu nie uszczęśliwia, jak praca, którą się kocha 🙂