Orlando Bloom ponownie zakochany! Kto jest jego wybranką?

Orlando Bloom to ceniony aktor, o którym lubią rozpisywać się media. Gwiazdor ma skomplikowane życie uczuciowe. Kto tym razem zawrócił mu w głowie? A może to ta sama osoba?

Foto. Instagram.com/orlandobloom

Nie widzą świata poza sobą!

Katy Perry i Orlando Bloom znów się ze sobą spotykają! Okazuje się, że teraz ich związek jest dużo poważniejszy. Oboje potwierdzają, że są bardzo szczęśliwi!

– Orlando i Katy są świetni. Spotykają się ze sobą ponownie, a sprawy ich związku wydają się poważniejsze. Oboje są tym podekscytowani i nie chcą się ukrywać, ale jednocześnie starają się zachować prywatność. Ich związek wydaje się być silniejszy. Orlando miał dosyć bycia singlem, nie pociągały go już randki z innymi kobietami – poinformował magazyn People.

Spekulacje o ponownym związku Katy i Orlando pojawiały się już na początku roku. Później gwiazdorska para potwierdziła swój romans, pojawiając się w różnych miejscach i zwiększając jednocześnie zainteresowanie mediów.

Foto. Instagram.com/katyperry

Po swoim rozstaniu Orlando i Katy mieli ze sobą kontakt. Byli po prostu zajęci swoimi karierami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy spędzili razem dużo czasu. Oboje uwielbiają podróżować. Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych. Orlando nigdy nie powiedział nic złego na temat Katy. Uwielbia spędzać z nią czas- donoszą media.

Czy romans tych dwoje to dopiero zwiastun poważniejszej deklaracji?