Oscarowy poniedziałek w Multikinie. Trzy Mega produkcje!

92. ceremonia wręczenia Oscarów za rok 2019 będzie miała miejsce 9 lutego br. w Dolby Theatre w Hollywood. Z tej okazji Multikino w poniedziałek, 10 lutego br. zaprasza na seanse trzech nominowanych filmów: „Bożego ciała", „Jokera"oraz „1917".

Oscarowy poniedziałek w Multikinie GRAFIKA - Oscarowy poniedziałek w Multikinie. Trzy Mega produkcje!

W tym roku najwięcej nominacji – aż jedenaście – otrzymał film „Joker”. Dziesięć nominacji otrzymały między innymi filmy „1917″ i „Pewnego razu… w Hollywood”. Wyświetlane w tej chwili na wielkim ekranie Multikina produkcje „Jojo Rabbit” i „Małe kobietki” otrzymały po sześć nominacji. Natomiast w kategorii najlepszy film międzynarodowy/nieanglojęzyczny o Oscara powalczy „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy.
Produkcje „Boże Ciało”, „Joker” oraz „1917” najlepiej oglądać wielokrotnie, bowiem za każdym razem widz może odkryć w nich coś nowego. Historia chłopaka, który w małej miejscowości podaje się za księdza, opowieść o narodzinach najsłynniejszego komiksowego złoczyńcy w historii, niebezpieczna wyprawa za linię wroga pośród wojennego koszmaru – o tych filmowych doświadczeniach widzowie będą rozmawiali latami!
W oscarowy poniedziałek, 10 lutego Multikino zaprasza na seanse „Bożego ciała”, „Jokera” oraz „1917″. Bilety można nabyć w kasach biletowych kin, online na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację.

Wpis znaleziono dzięki:

- Seans w Multikinie

- Oskarowe produkcje

- Film "Boże Ciało"