Osocze bogatopłytkowe, czyli składnik mezoterapii, który aktywuje skórę do samoistnej regeneracji

Osocze bogatopłytkowe to naturalny hit w medycynie estetycznej. Wykorzystując moc czynników wzrostu z twojej krwi, rewolucyjnie regeneruje skórę. Zredukuj zmarszczki, popraw koloryt, ciesz się jędrnością.

Osocze bogatopłytkowe, czyli składnik mezoterapii, który aktywuje skórę do samoistnej regeneracji

Naturalny potencjał twojej krwi

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym, stężonym preparatem naszych własnych płytek krwi i powiązanymi z nimi czynnikami wzrostu. Dlatego jest to absolutnie naturalny i bezpieczny zabieg. Podane podskórnie osocze rozpoczyna inteligentne procesy odbudowy zniszczonej tkanki. Dzięki czynnikom wzrostu zawartym we krwi następuje pobudzenie
fibroblastów do namnażania, wydzielania kolagenu, elastyny, które przebudowują skórę.
Masz skórę wrażliwą, reaktywną, skłonną do podrażnień i rumienia? Tutaj osocze sprawdzi się kojąco, a nawet wyciszy zmiany naczyniowe, ponieważ czynniki wzrostu wspomagają proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym skóra jest lepiej ukrwiona.

Mezoterapia z osocza – Dla jędrnej i zdrowej skóry

Mezoterapia z osocza to klucz do wygładzenia, wyrównania kolorytu, poprawy elastyczności i gęstości skóry. Zabieg minimalizuje zaczerwienienia, redukuje zmarszczki, blizny po-trądzikowe, a nawet cienie pod oczami. Doskonale sprawdza się także przy problemach z wypadaniem włosów.

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej nazywamy płynnym złotem, ponieważ
aktywuje naturalne procesy naprawcze skóry – tym samym przyspiesza gojenie ran, odnawia tkanki skórne, a przy tym zwiększa produkcję nowych naczyń krwionośnych. Podajemy je podskórnie techniką mezoterapii. Jest to całkowicie bezpieczny i naturalny zabieg, ponieważ wykorzystujemy tutaj jedynie krew pacjenta – to właśnie z niej odseparowujemy osocze. Szczególnie polecam osobom, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z medycyną estetyczną. – komentuje dr n. med. Beata Dethloff.

Osocze bogatopłytkowe, czyli składnik mezoterapii, który aktywuje skórę do samoistnej regeneracji

Oferta grudniowa

Jeśli natomiast Twoja skóra potrzebuje silniejszej stymulacji tutaj sprawdzi się potencjał czynników wzrostu. Zabieg pozwala na wykorzystanie potencjału krwi Pacjenta i zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację. Klinika Dr Beata Dethloff powraca z grudniową, coroczną niespodzianką! 2 mezoterapie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w cenie 1! Skorzystaj z zabiegów sama lub przyjdź z przyjaciółką.

Zabieg możesz wykupić w grudniu, a wykorzystać w dowolnym terminie!

Artykuł partnera