Paris Hilton i Carter Reum pobrali się

40-letnia celebrytka właśnie rozpoczęła nowy etap swojego życia - powiedziała sakramentalne "tak"! Z tego powodu postanowiła urządzić jedną z najbardziej wystawnych ceremonii weselnych w historii show-biznesu.

Paris Hilton i Carter Reum
Paris Hilton i Carter Reum pobrali się. Foto Instagram @parishilton

Paris Hilton i Carter Reum rozpoczęli wczoraj swój „ślubny tydzień”. Dziedziczka fortuny oraz jej wybranek stanęli na ślubnym kobiercu i przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Po akcie wymienienia się obrączkami nadeszła pora na wesele, które, jak przystało na prawnuczkę założyciela sławnej sieci hoteli, zostało urządzone z niezwykłym rozmachem. Przyjęcie potrwa bowiem aż 3 dni. W dodatku to wcale nie koniec niespodzianek, które przygotowała na ten specjalny czas młoda para.

Weselny weekend w otoczeniu sław

Kontrowersyjna celebrytka i jej świeżo upieczony mąż zadbali o to, aby zarówno sama ceremonia zaślubin, jak i wszystko z nią związane, było urządzone z pompą. Zaczęło się od trzech wieczorów panieńskich. Potem rozpoczął się „ślubny tydzień”, podczas którego parze młodej towarzyszyły setki gości, w tym wiele gwiazd. Zjawiły się m.in. Emma Roberts, Bebe Rexha, a także Paula Abdul.
Po tym, jak Paris Hilton i Carter Reum wypowiedzieli wobec siebie słowa przysięgi (stało się to w posiadłości zmarłego dziadka celebrytki), nadszedł czas na świętowanie. Rozpoczęło się ono wczoraj, a potrwa do soboty włącznie. Podczas uroczystości weselnych dziedziczka fortuny ma zaprezentować się w aż dziesięciu różnych kreacjach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Moje na zawsze rozpoczyna się dzisiaj – napisała gwiazda.

Z kamerą u… zakochanej Paris

Jak na razie prawnuczka magnata hotelowego Barrona Hiltona podzieliła się tylko jednym zdjęciem ze swojego „ślubnego tygodnia”. Tłumaczy to fakt, iż kulisy wyjątkowej ceremonii ma ujawnić 13-odcinkowe reality show „Paris in Love”. Jak przyznała celebrytka, chce, aby jej fani na własne oczy zobaczyli, jak poślubia ona swojego idealnego księcia.
To oczywiście nie pierwsza przygoda Hiltonówny z tego typu programami. Od 2003 do 2007 roku brała udział w produkcji „Proste życie”, w której wraz z Nicole Richie pokazywała, że bogate celebrytki potrafią radzić sobie z obowiązkami zwykłych ludzi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Zwariowane życie Paris Hilton

Być może dla wielu wydaje się zaskakujące, że taka postać jak Paris wzięła pierwszy ślub dopiero w wieku 40 lat. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nikt nie chciał się z nią związać na stałe. Celebrytka była bowiem zaręczona aż… 6 razy! Ponadto spotykała się z niezliczoną liczbą amerykańskich gwiazdorów. Tworzyła związek m.in. z Nickiem Carterem z Backstreet Boys, Colinem Farrellem czy Leonardo DiCaprio.
Nieco ponad dekadę temu była jedną z największych skandalistek show-biznesu. Intensywnie imprezowała z Britney Spears i Kim Kardashian. Na światło dzienne wyciekła jej sekstaśma. W 2006 roku została skazana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Cztery lata później złapano ją na posiadaniu kokainy. Teraz wygląda jednak na to, że celebrytka w końcu się ustatkowała, a fani nareszcie mogą być o nią spokojni.