Paris Hilton zaręczona po raz czwarty. Kto jest jej nowym wybrankiem?

Paris Hilton zaręczyła się w swoje czterdzieste urodziny. Solenizantka pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych

Paris Hilton zaręczona po raz czwarty. Kto jest jej nowym wybrankiem? Foto Facebook

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia i krótki filmik, w którym wyznała miłość swojemu ukochanemu.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (…) Niech żyje miłość – taka na zawsze – napisała.

Carter Reum jest znanym przedsiębiorcą i inwestorem. Para spotyka od roku. Przedsiębiorca poprosił Paris o rękę w czasie urodzinowego urlopu, który spędzali na prywatnej wyspie. Wręczył jej pierścionek zaprojektowany przez Jeana Dousseta, prawnuka Louisa Cartiera. Hilton miała na sobie sukienkę Retrofete i diadem Loschy, a jej ukochany ubrany był w biały garnitur.

Paris Hilton zaręczona po raz czwarty. Kto jest jej nowym wybrankiem? Foto Facebook

Paris Hilton do tej pory trzykrotnie zrywała zaręczyny. Wcześniej narzeczonymi gwiazdy byli Paris Latsis, Jason Shaw i Chris Zylka(polskiego pochodzenia).