„Pasztetowe wakacje” Arkadiusza Niemirskiego

Humor, sensacja i dreszczyk emocji! – nowa książka Arkadiusza Niemirskiego

„Pasztetowe wakacje” Arkadiusza Niemirskiego

Duże pieniądze, seria pożarów na fermach hodowców gęsi, anonimowy dziennikarz i nielegalna produkcja foie gras…! Na księgarskie półki trafiła niedawno nowa powieść Arkadiusza Niemirskiego – „Pasztetowe wakacje”. Z pewnością podbije serca miłośników detektywistycznych historii!

„Pasztetowe wakacje”, autorstwa popularnego kontynuatora przygód Pana Samochodzika, to znakomita lektura dla tych, którzy cenią sobie klimat klasycznej powieści detektywistycznej i sensacyjnej przeplatanej współczesnymi realiami. Robert, bezrobotny prawnik, za namową ekscentrycznej ciotki Felicji, zatrudnia się na okres wakacji w agencji detektywistycznej. Od tego momentu ktoś nieustannie go śledzi i podsłuchuje. Na prośbę przyjaciela przenosi się do jego willi. Jaka niespodzianka kryje się w garażu pod stertą rupieci? Kim jest krnąbrna Brygidka? To dopiero początek szalonej historii! Robert ze swoim zespołem wyrusza na misję, która ma pomóc znaleźć rozwiązanie wszystkich zagadek…

„Pasztetowe wakacje” Arkadiusza Niemirskiego

To powieść kryminalna, która porywa czytelnika w wir zdarzeń, podsuwa mylne tropy i do samego końca trzyma asa w rękawie” – pisze o nowości Wydawnictwa Skrzat Agnieszka Kalus.