Patryk Vega zapowiada nowy film. Scenariusz jest bardzo mocny!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Patryka Vegi "Small World". Kogo zobaczymy w obsadzie?

Patryk Vega zapowiada nowy film. Scenariusz jest bardzo mocny! Foto Instagram patryk_vega_official

„Small World” to najnowszy film fabularny Patryka Vegi. Tym razem reżyser podjął temat procederu handlu dziećmi w Polsce i Europie. Scenariusz napisali Vega i Olaf Lubaszenko, a niektóre sceny były realizowane w Bangkoku.
– Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż „Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny – oznajmia Vega w rozmowie z mediami.

Produkcja opowie historię czteroletniej dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Udaje się ją dopiero odnaleźć po 14 latach. Film ma przedstawić te wydarzenia z perspektywy ofiary, jej rodziców i porywacza. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak: Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk, Marietta Żukowska, Piotr Stramowski oraz znanego z „Domu z papieru” Enrique Arce’a. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie premiera, ale najprawdopodobniej wtedy, gdy sytuacja w kraju się unormuje, a kina zostaną otwarte.