Paulina Świst – „Fu#k up”

I choć akcja najnowszej książki tajemniczej prawniczki toczy się daleko poza granicami prawa, to nie znaczy, że nie obowiązują tam żadne zasady. Wręcz przeciwnie! Pytanie brzmi, kto kogo dorwie pierwszy? „Fu#k up” w księgarniach już od 26 kwietnia!

Paulina Świst - „Fu#k up”
Paulina Świst – „Fu#k up”

Tej wiosny Paulina Świst po raz kolejny zabierze nas do świata, w którym buzuje adrenalina, kipi seks, a humor jest ostry jak brzytwa!

Zarys fabuły

Żadne z nich nie jest kryształowe, choć to chyba oczywiste. Oboje mają silne, drapieżne osobowości, ale Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm… Czar prysł w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wkrótce Oliwia przekona się na własnej skórze, że trafiła na ludzi, którzy nie oszczędzą nikogo, kto wejdzie im w drogę.

Finansowe przekręty idą pełną parą

Wszystko, czego do tej pory doświadczyli Zimny, Wyrwa, Ragnar, Ksenia i Patryk, było zaledwie rozgrzewką. Prawdziwa akcja właśnie się rozpoczyna. W ostatniej odsłonie cyklu, którego wszystkie wcześniejsze części natychmiast zyskiwały status bestsellerów, Paulina Świst jak zwykle serwuje czytelnikom pierwszorzędną rozrywkę. Afera goni aferę, stawka bezustannie rośnie – a wszystko, rzecz jasna, w atmosferze rozpalonych namiętności!

Paulina Świst – kilka słów autorce

To pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”, „Przekręt”, „Paprocany”, „Chechło”, „Sztauwajery”, „Fighter”, „Anyway”).