Paweł Deląg został dziadkiem

Najstarszy syn aktora doczekał się dziecka. Dumni rodzice pochwalili się pierwszą fotografią w mediach społecznościowych.

paweł deląg
Paweł Deląg został dziadkiem. Foto Instagram @paweldelag

Paweł Deląg to jeden z najwyżej cenionych aktorów polskiej sceny teatralnej, a także małego i dużego ekranu. Gwiazdor przez lata przyciągał zainteresowanie mediów również za sprawą swojego burzliwego życia uczuciowego. Na przełomie lat 90. i dwutysięcznych spotykał się m.in. z Marią SewerynKatarzyną Skrzynecką, Violettą Kołakowską, Patrycją Markowską czy Agnieszką Sienkiewicz. Aktor starał się jednak chronić prywatność swoich dwóch synów. Teraz mężczyzna coraz chętniej pokazuje się publicznie z dorosłymi latoroślami, 29-letnim Pawłem i 21-letnim Mikołajem.

Zobacz także: Czołowe gwiazdy w spektaklu „Być jak Elizabeth Taylor” Premiera 7 września

Paweł Deląg został dziadkiem

Starszy syn aktora, Paweł Deląg Junior, w lutym tego roku wziął ślub. Teraz młodzi poinformowali o tym, że ich rodzina właśnie się powiększyła. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie żony Deląga Juniora, Adrianny, z dziecięcym wózkiem i hashtagiem „newborn”, czyli „noworodek”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)

Synowie Pawła Deląga

Jak aktor wyjawił w rozmowie z „Gentelman”, obaj jego synowie związani są z przemysłem filmowym. W odróżnieniu jednak od niego nie pracują przed kamerą, a podążają ścieżką producencką. Starszy z nich współpracował już z ojcem przy krótkometrażowym obrazie „Pani Basia”, który Deląg Senior wyreżyserował.

– Paweł ma tę dobrą cechę charakteru, że potrafi załatwić i ogarnąć dosłownie wszystko, poza tym lubi ludzi i z wzajemnością. Dlatego też wszystko zostało nakręcone w dwa dni. Choć wielu nam nie wierzyło, nie mieliśmy nawet nadgodzin. Mogę powiedzieć śmiało, że z Łukaszem Szklarzem i Pawłem Jr stworzyliśmy bardzo zgrany zespół realizatorsko-produkcyjny – powiedział serwisowi Plotek.pl artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)