Plastrem w tłuszcz i cellulit – stosuj dla idealnej figury

plastrem w tluszcz i cellulit

Co roku jak bumerang powraca pytanie, które jest „zmorą” milionów kobiet – jak schudnąć… Znów stajesz na wadze i ogarnia Cię przerażenie. Kiedy pojawiły się te dodatkowe kilogramy i okropna skórka pomarańczowa na udach? Na samą myśl o kolejnej wykańczającej i frustrującej diecie „cud” dostajesz dreszczy.

Co zrobić, aby tym razem się udało?

Firma Vitadirect znalazła idealne i skuteczne rozwiązanie Twoich problemów.
„4 kroki do szczupłej sylwetki”, to łatwy do zrealizowania program upiększający, który pozwoli Ci uzyskać doskonałą formę oraz wymarzoną figurę w 28 dni.

I. Krok pierwszy – ZASTOSUJ ODPOWIEDNIE PLASTRY

Plastry VITA SLIM i VITA CELL to całkowicie naturalne i nowoczesne produkty wyszczuplające oraz wspomagające walkę z cellulitem.

Plastry naklejane bezpośrednio na ciało to nowy, rewolucyjny sposób na przyjmowanie suplementów. Składniki zamknięte w plastrach o wiele łatwiej i szybciej przyswajane są przez nasz organizm, niż te w postaci tradycyjnych tabletek. Forma taka jest szczególnie polecana dla osób, które nie mają czasu na łykanie pigułek.

Jest to najlepszy sposób na szybkie schudnięcie, bez zbędnego wysiłku, w możliwie najkrótszym czasie. Teraz już nikt nie musi wiedzieć, że jesteś na diecie – naklejasz przeźroczysty plaster na ciało, wszystko bardzo dyskretnie, składniki plastrów są uwalniane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a wszystko po to, abyś mogła szybko schudnąć!

Na rynku dostępne są dwa warianty plasterków:

-wyszczuplające – VITA SLIM
-antycellulitowe – VITA CELL

VITA SLIM Plastry wyszczuplające

Plastry wyszczuplające SLIM to w 100% naturalny i bezpieczny sposób na uzyskanie smukłej sylwetki. Nasączone są wyciągami z ziół i naturalnych składników (morszczyn pęcherzykowaty, bluszcz pospolity), dlatego nie powodują żadnych skutków ubocznych, a ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. W naturalny i łagodny sposób przyspieszają przemianę materii, pomagają w spalaniu złogów tłuszczowych (kofeina, L-karnityna, zielona herbata) ograniczają apetyt (szczególnie na słodycze) i dodają energii. Nie powodują efektu JOJO. Transdermalna formuła plastrów gwarantuje bardzo szybkie wchłanianie aktywnych składników i długotrwałe działanie

* Dla kobiet i mężczyzn
* Bez skomplikowanych diet
* Bez tabletek
* Nie powodują efektu JOJO!
* 100% naturalne
* Efektywne i łatwe w użyciu
* Miesięczna kuracja (28 plastrów)

Skład: Aqua, Glycerine, Polisorbate 20, Propylene Glycol, Cycledextrin, Fucus vesiculosus, Hedera helix, Aesculus hyppocastanum, Camelia sinensis, Caffeine, Carnitine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Imydazolidinylurea, Menta piperita, Syzigium aromaticum, Officinal zingiber.

Sugerowana cena detaliczna op. 28 plastrów (miesięczna kuracja): 34,90 zł.
dostępne w aptekach i drogeriach
VITA CELL -Plastry antycellulitowe

Plastry CELL doskonale radzą sobie z efektem pomarańczowej skórki (rezultaty są widoczne już po tygodniu). Dzięki wyciągom z: wodorostu morskiego, bluszczu pospolitego, zielonej herbaty i kofeiny poprawia się ukrwienie skóry, co z kolei przyspiesza drenaż tkanek. Przeciwdziałają obrzękom, wzmacniają naczynia krwionośne oraz ułatwiają oczyszczanie tkanek z toksyn. Składniki plastrów uwalniane są stopniowo do skóry, działając przez 24 godz. Są w 100% naturalne, dlatego są bezpieczne dla organizmu i łagodne dla skóry, nie powodują uczuleń. Plastry usuwają nierówności na powierzchni skóry (efekty widoczne są już po tygodniu), łatwe w użyciu, ich stosowanie jest dużo bardziej wygodne niż kremy, wystarczy tylko codziennie nakleić jeden, przezroczysty plasterek.

* Działanie 24 H
* Redukuje cellulit
* Działa wyszczuplająco
* Poprawia mikrokrążenie
* 100% naturalne
* Efektywne i łatwe w użyciu
* Miesięczna kuracja (28 plastrów)
Skład: Aqua, Glycerine, Polisorbate 20, Propylene Glycol, Cycledextrin, Fucus vesiculosus, Hedera helix, Aesculus hyppocastanum, Camelia sinensis, Caffeine, Carnitine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Imydazolidinylurea, Menta piperita, Syzigium aromaticum, Officinal zingiber.

Sugerowana cena detaliczna: 34,90 zł.
dostępne w aptekach i drogeriach

Przydatne porady:

* Jeden plaster przeznaczony jest na jeden dzień kuracji
* Plaster należy zmieniać każdego dnia
* Przy każdej zmianie plastra należy naklejać nowy plaster w innym miejscu
* Najlepsze miejsca do naklejania plastrów:
o Górna, zewnętrzna część ramienia
o Po wewnętrznej stronie ramienia, ok. 3-5 cm poniżej linii ramion
o Na karku lub wysoko na plecach (nie wolno naklejać plastra na kręgosłupie)
o Najlepiej naklejać plaster każdego dnia po innej stronie ciała np. jednego dnia na lewym ramieniu drugiego na prawym
o Plastry cell naklejamy w miejscu występowania cellulitu np. uda, pośladki
* Dla wzmocnienia efektu można nakleić dwa plastry jednocześnie. Tak intensywna kuracja nie może jednak trwać dłużej niż 28 dni
* Nie wskazane jest naklejanie więcej niż 2 plastrów jednocześnie i przedłużanie kuracji powyżej 28 dni
* Kurację, jeśli to konieczne można powtarzać raz na 2-3 miesiące
* Z naklejonym plastrem można brać prysznic. Pływanie lub kąpiel mogą osłabić jego działanie i spowodować jego odklejenie.
* Kuracja może być powtarzana, do momentu otrzymania zadawalających rezultatów

TERAZ I TY MOŻESZ SPRAWDZIĆ
DZIAŁANIE TYCH REWOLUCYJNYCH PLASTRÓW!

II. Krok drugi – RACJONALNA DIETA

Koniec z bezsensownymi głodówkami i wiecznym uczuciem „ssania” w żołądku. Teraz możesz jeść urozmaicone posiłki, kilka razy dziennie i cieszyć się ich smakiem. Firma Vitadirect wraz ze specjalistami od zdrowego żywienia z Instytutu Żywności i Żywienia opracowała specjalny plan diety, który jest dołączany do każdego opakowania plastrów.
Stosując się do załączonych reguł i używając plasterków VITA osiągniesz cel bez odczuwania ciągłego głodu.

III. Krok trzeci – GIMNASTYKA

Służy pobudzeniu materii w organizmie, żeby skuteczniej spalał tłuszcz. Nie musisz jednak od razu trenować jak wyczynowiec i przeciążać niepotrzebnie organizm. Byłoby wręcz niezdrowo nagle i bez przygotowania podejmować takie wyzwania. Wystarczy kilka razy w tygodniu spacer, taniec lub inna forma aktywnego relaksu.

IV. Krok czwarty – W WODZIE TKWI SIŁA

Czasami mimo usilnych prób zgubienia kilogramów coś nam nie wychodzi. Przyczyna może być bardzo prosta – brak odpowiedniej ilości wody. W czasie stosowania kuracji odchudzających niezmiernie istotne jest właściwe nawodnienie organizmu. Część naszego programu polega na oczyszczeniu ciała, a woda pomaga przepłukać układ pokarmowy.

Uzbrojona w niezbędne akcesoria, z opakowaniem plastów Vita i planem diety, możesz śmiało rozpoczynać „walkę” o szczupłą sylwetkę i piękne, smukłe nogi bez cellulitu. Tym razem z pewnością się uda.
Dodatkowych informacji udziela: Best Image PR

Monday, 14 April 2008