Po czym poznać, że znalazłaś miłość życia?

Jeżeli zastanawiasz się, czy Twój partner to miłość na całe życie, przeczytaj nasze wskazówki!

Foto. Priscilla du Preez / Unsplash

W początkowej fazie związku, kiedy relacja jest na etapie wzajemnego zdobywania się, wszystko wydaje się idealne. Co innego po dłuższym stażu… kiedy nie patrzymy już przez różowe okulary. Zaczynasz zastanawiać się czy to TEN JEDYNY? Poniżej oznaki, po których poznasz, że to może być materiał na miłość na całe życie.

Jesteś jego numerem jeden

A nie jedynie opcją (jedną „z”). Głęboko czujesz, że traktuje Cię, jakbyś była dla niego wygraną na loterii! Twoje szczęście jest dla niego priorytetem. Poświęca Ci wiele czasu i uwagi. Nie musisz tolerować dzielenia waszego czasu pomiędzy różne osoby. Dla niego jesteś Ty i tylko Ty. Twoje potrzeby są najważniejsze – i zawsze będzie obok, gdy go potrzebujesz.

Rozumiecie się bez słów

Prawdziwe porozumienie dusz nie potrzebuje słów. Znasz ten zabawny test, na rozumienie kogoś podczas mycia zębów? Może brzmieć niepoważnie, ale świadczy o uważności na drugą osobę. Czy zdarza się, że mówicie to samo jednocześnie? Wyprzedzacie swoje potrzeby? I nie istnieje coś takiego, jak niezręczna cisza. Czujecie się ze sobą maksymalnie swobodnie!

Chemia unosi się w powietrzu

Między wami cały czas iskrzy i to nie tylko w sferze seksualnej. Czujecie chemie jeśli chodzi o wasze wspólne zainteresowania i spędzanie czasu. Po prostu ciągnie was do siebie 24/7.

Macie wspólne cele

Nic tak nie jednoczy jak patrzenie w przyszłość w tym samym kierunku. Są pewne sprawy, co do których trzeba mieć pewność, że myślicie o nich tak samo. I to nie tylko ilość dzieci, posiadanie domu czy wyznanie, ale też mniejsze rzeczy, należące do wspólnej codzienności.

Dobra energia i zaufanie

Czujesz się ze swoim partnerem swobodnie i masz do niego ogromne zaufanie. Możesz otwarcie powiedzieć co myślisz i nie boisz się oceny. Jego obecność podnosi Twoje pozytywne wibracje i dodaje Ci energii. Tak napawający optymizmem partner to musi być ten jedyny!

I jak? Czy wszystkie punkty pokrywają się z Waszą relacją? To oczywiście tylko przykłady, których może być o wiele, wiele więcej. Najważniejsze jest jednak Twoja WEWNĘTRZNA INTUICJA w którą należy się wsłuchać i… po prostu jej zaufać. Powodzenia!