POLKA FINALISTKĄ KONKURSU WORLD BUSINESS

polka finalistka konkursuMagdalena Krupa-Hernandez, Dyrektor Wykonawczy UNICEF Polska, została finalistką konkursu organizowanego przez World Business, pisma skierowanego do kadry zarządzającej na całym świecie, któremu patronuje najbardziej prestiżowa uczelnia biznesowa w Europie – INSEAD. Konkurs miał za zadanie wyłonić 35 wyjątkowych businesswoman poniżej 35 lat. Swoje zgłoszenia wysłały kandydatki z całego świata i wszystkich dziedzin biznesu.

Magdalena Krupa-Hernandez jest członkiem Zarządu UNICEF Polska i jako Dyrektor Wykonawczy organizacji odpowiadała za opracowywanie i realizację corocznych i wieloletnich planów działania i budżetów UNICEF, nadzór nad działami Sprzedaży, Fundraisingu, Komunikacji oraz Administracji, zarządzanie zespołem, reprezentowanie organizacji wobec mediów i organizacji społecznych.
Dzięki jej działaniom UNICEF Polska zwiększył przychody o 400% z 700 tys. USD w 2004 r. do 2.700 tys. USD w 2006 r. Młodej businesswoman wystarczyły 2 lata, aby zmienić UNICEF Polska w prężną organizację, która finansuje projekty pomocy dzieciom w wielu krajach świata.
Nasza finalistka ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na wydziale Marketingu i Zarządzania. Podczas studiów pracowała w Club Med. W Turcji, Grecji na wyspach Bahama jako instruktorka narciarstwa wodnego, a potem sztuk cyrkowych i lotów na trapezie.
Po otrzymaniu dyplomu rozpoczęła pracę w agencji reklamowej Leo Burnett Poland, skąd po dwóch latach, w 2003 roku, przeszła bezpośrednio do UNICEF Polska.
Magda Krupa-Hernandez mieszka w Warszawie i jest mamą trzyletniego Antka i półrocznej Zosi. Z powodzeniem godzi obowiązki domowe z efektywną lecz i wyczerpującą pracą na rzecz dzieci z całego świata. Dwójka własnych pociech mobilizuje ją do jeszcze cięższej pracy, aby liczba nieszczęśliwych dzieci zmniejszała się z roku na rok.

 

Wednesday, 26 September 2007