Pralka Candy CVST G372DM-S – każda kobieta ją polubi!

Prać każdy powinien, a żeby sobie ułatwić tę czynność to polecamy pralkę Candy CVST G372DM-S.

Pralka Candy CVST G372DM-S

Pralka Candy CVST G372DM-S to funkcjonalne urządzenie, zajmujące niewiele miejscach w łazience. Wolnostojąca o głębokości 60 cm i załadunku 7 kg doskonale wpisuje się w niewielkie mieszkania.


Na co najczęściej zwracamy uwagę, wybierając pralkę?

  • głębokość tu wynosi 60 cm
  • klasę energetyczną, w tym wypadku wynosi A+++
  • prędkość wirowania 1200 obr/min.
  • Wirowanie oraz poziom hałasu. W owym modelu jest to poziom 61/77 dB. Z czego będziemy zadowoleni, bo pralka nie będzie nam utrudniała życia, generując dodatkowy hałas. Szczególnie, że możemy spokojnie nastawić pranie na noc i nie będzie przeszkadzała domownikom.
Pralka Candy CVST G372DM-S

Oczywiście nie wyobrażamy sobie pralki bez panelu dotykowego NFC, jak również funkcji pary, która eliminuje zagniecenia. Producent wskazuje, że do 80 % można pozbyć się zagnieceń, ale co ważne bardzo szybko można zniwelować nieświeży zapach bez konieczności uruchamiania pełnego prania.

Obecna technologia nie dopuszcza braku możliwości sterowania urządzeniem za pomocą tabletu lub telefonu. Android z aplikacją simply FI i funkcją NFC daje możliwość zarządzania praniem poprzez głos, albowiem asystent sterowania głosem dobierze odpowiedni program do prania. Wystarczy we właściwej odległości umieścić telefon i powiedzieć, co chcemy uprać. Prawie jak w reklamie „Ojciec prać?”, a pralka nam odpowie uruchomieniem odpowiedniej funkcji, biorąc pod uwagę temperaturę,  rodzaj tkaniny i oczywiście stopień zabrudzenia.

Pralka Candy CVST G372DM-S

Czy pralka może obyć się bez odpowiedniego monitoringu? Otóż nie!

Coraz częściej to urządzenia przejmują kontrolę i dbają o właściwe funkcjonowanie. Albowiem pralka poinformuje o konieczności zmiany bądź potrzebie wyczyszczenia filtra. Nie musimy nadzorować czyszczenia, bo również nam o tym przypomni. Do tego w programie „Moje statystyki” dowiemy się, jakiego programu używamy najczęściej, ile zużywamy energii. Personalizacja jest tu bardzo ważna, poczujemy się tak, jakby ta pralka została stworzona dla nas.

Programy typu Perfect 20 stopni, Intensive 40, Hygiene 60 oraz Perfect Rapid 59′ sprawią, że pranie będzie dokładnie uprane, nawet najbardziej zabrudzona odzież uwolni się od szarości i przebarwień. Jeżeli nie masz czasu na dłuższe pranie, a potrzebujesz odświeżyć ubranie, skorzystaj z opcji szybkiego prania. Oszczędzi twój czas, i pozwoli na szybkie założenie ubrania.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Pralka Candy CVST G372DM-S

- Pralka stojąca

- Spersonalizowana pralka