Redakcja testuje: nowości od Jane Iredale

Tej wiosny Jane Iredale postawiło na żywe kolory i naturalne składniki. Zwolennicy neutralnych i cielistych odcieni także znajdą coś dla siebie w najnowszej kolekcji "pretty in a snap".

Kosmetyki mineralne w ostatnim czasie robią furorę na rynku beauty. Nic dziwnego, skoro można w końcu malować się produktami, przez które nasze skóra nie ucierpi ani trochę.

Faworyty redakcji

Redakcja pokochała Kremowy Eyeliner Mystikol w odcieniu sapphire deep blue. Produkty są przyjazne dla wegan i nie zawierają pszenicy. Eyeliner zawiera w nakrętce pędzelek, który ułatwia aplikację. Produkt należy trochę rozgrzać (po prostu dotykając pędzelkiem kilka razy) po czym nałożyć na oko. Można go później rozetrzeć, lub zostawić prostą linię. Bardzo dobrze wygląda w połączeniu z czarnym eyeliner, lub kredką. Jest bardzo trwały!

Drugim produktem, który skradł nasze serca jest Pomadka z błyszczykiem Lip Fixation w kolorze Content – matte pink lip. Producent obiecuje nawilżenie, kolor i połysk, a produkt spełnia trzy warianty. W dodatku nie ma w nim szkodliwych substancji. Szminka ma dwa elementy. Gdy odkręcimy z jednej strony mamy matową pomadkę. Jeśli chcemy zrobić z niej błyszczyk – wystarczy, że pociągniemy usta błyszczykiem z drugiej strony i voila!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne propozycje – uwielbiamy naturalne składy!