Czy powstaną Kobiety Mafii 2?

Sukces Patryka Vegi dalej ewoluuje. Ostatni film "Kobiety Mafii" także dobrze się sprzedał, a fani oczekują z niecierpliwością kolejnej części.

Foto patryk_vega_official.Instagram

Oczywiście reżyser idzie za ciosem i planuje drugą część. Wirtualne Media podają, że ma ona trafić na ekrany kin już na początku przyszłego (2019) roku.

Ci, którzy oglądali pierwszą część wiedzą, że Vega pozostawił sobie tak zwaną furtkę na kontynuację. Czy film o Grupie Mokotowskiej w widzeniu kobiet sprawdzi się kolejny raz? Patryk Vega ma wiele fanów swojej twórczości, przede wszystkim dlatego, że scenariusz pisany jest zawsze we współpracy z prawdziwymi gangsterami. Tylko do marca ostatni film obejrzano milion razy. Żal byłoby nie skorzystać z szansy stworzenia kolejnej części.

Oprócz kinowych wersji, Vega postanowił dać na wyłączność dla Showmax, seriale. Do tej pory był to „Botoks”, który tak naprawdę był filmem podzielonym na nieco wzbogacone części. Tak też będzie w przypadku Kobiet Mafii – film także pojawi się na platformie pocięty na kawałki.