Regulamin konkursu Kopytko Mamuta

Regulamin konkursu  KOPYTKO MAMUTA – urodzinowy konkurs!!!

1. Konkurs rozpoczyna się 17 września 2015 i będzie trwał 24 września 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 września 2015.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych (z imienia i nazwiska, lub danymi, którym posługuje się na facebooku) oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, którzy prześlą najzabawniejsze zdjęcie zostaną wyłonieni na zwycięzcy.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru 3 osób, które spełnią kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu, a zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem o nagrodzie. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi potwierdzić otrzymanie e-maila do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

1. Wykonaj zdjęcie „kopytka”, czyli gołej stópki dziecka i umieść go w poście poniżej.
2. Polub KOPYTKO MAMUTA na fejsbuku https://www.facebook.com/kopytkomamuta?fref=ts
3. W odpowiedzi na informację o wygranej nie zapomnij podać nam wybranego modelu i rozmiaru

START!
Na Wasze posty czekamy do: 24 września, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 28 września o 12.00

KOPYTKO MAMUTA – to pierwszy w Warszawie sklep oferujący tak duży wybór klasycznych, pięknych butów dla dzieci od 1. do 12. roku życia, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i wygody. – Naszą dewizą jest dobry styl i zdrowe stopy.

Nagrody:

Z okazji pierwszych urodzin marki KOPYTKO MAMUTA, oferującej eleganckie buty dla dzieci w wieku 1.-12. lat, mamy dla Was 3 pary bucików dziecięcych wykonanych z mięciutkiej skóry, niezwykle szykownych i wygodnych. Możecie je wybrać spośród 8 luksusowych modeli, w tym także z najnowszej kolekcji jesiennej!!! 

Uwaga!

1. Nagrodę tygodnia poznacie na początku każdego tygodnia! Zawartość nagrody miesiąca będziemy Wam ujawniać co tydzień. Co oznacza, że w paczce od nas będzie minimum 4 różne produkty!

2. Każdy może zgarnąć jedną nagrodę tygodnia i jedną nagrodę główną w ciągu jednego
miesiąca!

Zapraszamy do zabawy