Regulamin konkursu TOP FAN

nagroda top fan

Regulamin konkursu na facebooku
1. Konkurs rozpoczyna się 6 sierpnia 2015 i będzie trwał do ostatniego dnia miesiąca. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni roboczych. Czytaj dalej…

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych (z imienia i nazwiska, lub danymi, którym posługuje się na facebooku) oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które wykażą się największą aktywnością na naszym fanpage’u naszego portalu www.obcasy.pl nagrodzimy najbardziej aktywnego fana.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru jednej lub kilku osób spośród dwudziestu najbardziej aktywnych osób w każdym miesiącu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu, a zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem o nagrodzie. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi potwierdzić otrzymanie e-maila do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.

Zasady konkursu

Zasady są proste – WYGRYWAJĄ NAJAKTYWNIEJSZE OSOBY NA NASZYM PROFILU!
Punkty otrzymujecie za kliknięcia „Lubię to!” komentarze, udostępnienia, polecenie znajomym oraz wpisy na naszej tablicy.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie:

1. Stać się naszym fanem – polubić profil
2. Brać czynny udział w życiu naszego fanpage
3. Zaprosić, jak najwięcej znajomych do wydarzenia

Nagrody:

Mamy dla was UPOMINKI TYGODNIOWE oraz jedną dużą NAGRODĘ MIESIĄCA!

Na pewno zaciekawi Was fakt, jak rozdajemy nagrody?

Upominki tygodniowe otrzymają 4 osoby w ciągu miesiąca. Co tydzień jedna najbardziej aktywna w danym tygodniu. Natomiast nagrodę GŁÓWNĄ zdobędzie NASZ Top Fan Sierpnia! Czyli osoba, która działała z nami najaktywniej przez cały miesiąc!

Uwaga!

1. Nagrodę tygodnia poznacie na początku każdego tygodnia! Zawartość nagrody miesiąca będziemy Wam ujawniać co tydzień. Co oznacza, że w paczce od nas będzie minimum 4 różne
produkty!

2. Każdy może zgarnąć jedną nagrodę tygodnia i jedną nagrodę główną w ciągu jednego
miesiąca!

Zapraszamy do zabawy