Scarlett Johansson uważa, że monogamia jest nienaturalna!

Aktorka udzieliła bardzo szczerego wywiadu o związkach małżeńskich dla marcowego numeru Playboya, dzieląc się przy tym szczegółami ze swojego życia prywatnego.

8 February 2017: New York City, USA The 19th annual amfAR New York Gala kicks off New York Fashion Week at Cipriani Wall Street 08/02/17 Scarlett Johansson
Scarlett Johansson uważa, że monogamia jest nienaturalna! GA

Scarlett Johansson, dwukrotna mężatka, która jest właśnie w trakcie rozwodu z Romainem Dauriace, zdobyła się na wyjątkowo szczere wyznanie w amerykańskim Playboyu.

Kiedy coś zdobywasz, zawsze musisz coś stracić, prawda? Więc nawet w tym jest strata. Musisz wybrać ścieżkę. Myślę, że idea małżeństwa jest bardzo romantyczna; to piękna idea i praktykowanie tego jest naprawdę cudowne. – wyznaje aktorka.

Dodała przy tym jednak, że:

Nie sądzę, że jest to naturalne, aby pozostać osobą monogamiczną. Mogę zostać przez to zbesztana, ale myślę, że małżeństwo to praca. To bardzo dużo pracy.

Scarlett uzasadniała swoją wypowiedź w ten sposób:

Wszystko dlatego, że tak wielu ludzi musi nad tym pracować – to oznacza, że nie jest to naturalna rzecz. Mam oczywiście wiele szacunku, ale jednak działa to w pewien sprzeczny sposób z naszym wrodzonym instynktem.

32-letnia aktorka stwierdziła przy tym, że małżeństwo angażuje również wiele osób, które nie mają nic wspólnego z naszym związkiem, ponieważ nie da się ukryć, że jest to prawnie wiążąca umowa.

Bycie w związku małżeńskim zdecydowanie różni się od bycia w związku partnerskim i każdy kto mówi, że jest inaczej, kłamie. Mam przyjaciół, którzy byli razem przez 10 lat, a następnie postanowili się pobrać. Kiedy zaraz po ślubie zapytałam się ich czy jest inaczej, odpowiedzieli, że tak. – wyznaje Johansson.

Małżeństwo to piękna odpowiedzialność, ale wciąż odpowiedzialność.

Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. W 2010 roku rozstała się z Ryanem Reynoldsem.

Czy zgadzacie się z opinią aktorki o monogamii?

scarlettj
Scarlett Johansson i Romain Dauriac