Scenariusz życia. Joanna Śleboda

„Scenariusz życia” to powieść rozłożona na wiele uczuć. Miłość przeplata się z zazdrością, radość ze smutkiem, a śmierć ze szczęściem. Życie pisze przeróżne scenariusze, na które nie mamy większego wpływu.POWIEŚĆ OBYCZAJOWA
ISBN: 978-83-7805-760-4
Oprawa: miękka
Format: 144×206 mm
Liczba stron: 234
Premiera: 13 września 2013
Cena: 28 zł

Zofia, trzydziestoletnia dziennikarka z ciętym językiem, która przed laty postawiła wszystko na jedną kartę, wyjeżdżając do Warszawy, aby zrealizować marzenia o karierze dziennikarskiej, z pozoru ma to, o czym każdy marzy: sukces zawodowy (jest szefową najpopularniejszej stacji telewizyjnej), pieniądze, stabilizację życiową, wspaniałego męża Tomka i przyjaciółkę Julię. Razem z nią wymyśla kolejne spiski, które doprowadzają do wielu zabawnych sytuacji. Poszkodowanymi są oczywiście przede wszystkim same autorki niemądrych pomysłów.
W pewnym momencie życie głównej bohaterki obraca się o 180 stopni. W obliczu bólu, zazdrości i śmierci jedynie wiara w miłość i lepsze jutro może ją uratować.

PATRONI:
O Autorce:
Joanna Śleboda – studentka dziennikarstwa z Łodzi. Jej pasje to: pisanie, tworzenie scenariuszy oraz dziennikarstwo – uwielbia przeprowadzać „setki” (krótkie wywiady z rozmówcami) i pisać felietony. Pisuje do dodatku „Gazety Wyborczej” w województwie łódzkim. Jeden z jej wywiadów został zamieszczony w książce „Młodzi Adepci Dziennikarstwa. Praktyka – Teoria – Konteksty” pod redakcją Karola Stryjskiego oraz Tomasza Jermalonka (Łódź 2012).