Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się drugiego dziecka

Gwiazdorska para starała się ukryć ten fakt, jednak radosna nowina w końcu wyszła na jaw. Aktorka i muzyk już niedługo przywitają na świecie kolejną pociechę.

Sophie Turner i Joe Jonas
Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się drugiego dziecka. Foto Instagram @sophiet

25-letnia brytyjska aktorka, której największą popularność przyniosła rola Sansy Stark w serialu „Gra o Tron”, oraz amerykański muzyk tworzący z braćmi zespół Jonas Brothers, nieczęsto dzielą się szczegółami z życia prywatnego. Fanów obu gwiazd z pewnością zaskoczyła informacja o ich sekretnym ślubie w Las Vegas, a potem kolejnej, wystawniejszej już ceremonii we Francji. Później para poinformowała o tym, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Teraz, po niecałych dwóch latach od narodzin córeczki, Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się kolejnego potomka. I choć nie mówią o tym głośno, to, jak donosi serwis WP, fotoreporterzy „przyłapali” zakochanych na spacerze, podczas którego u aktorki widać było wydatny, ciążowy brzuszek.

Sophie Turner jest w ciąży

Zdjęcia gwiazdy „Gry o Tron” nie pozostawiają żadnych wątpliwości. 25-latka oraz jej mąż już niedługo przywitają na świecie kolejne dziecko. Póki co ich media społecznościowe jeszcze milczą na ten temat, natomiast fakt ten nie dziwi, zważywszy na to, że podczas pierwszej ciąży artystki zarówno ona, jak i Joe, nie byli skorzy do publikowania wielu fotek „w oczekiwaniu”.

Dla gwiazdorskiej pary doświadczenia rodzicielskie nie są pierwszyzną. Sophie i Joe wychowują już bowiem półtoraroczną córeczkę o imieniu Willa. 

Sophie Turner i Joe Jonas – historia związku

Aktorka i muzyk zaczęli umawiać się pod koniec 2016 roku. Ich relacja była jednak owiana tajemnicą, ponieważ zakochani unikali dzielenia się życiem uczuciowym z fanami. Co natomiast ciekawe, podczas jednego z wywiadów gwiazda „Gry o Tron” przyznała, że Joego poznała poprzez Instagrama. Mężczyzna wysłał jej wiadomość i tak rozpoczęła się ich znajomość.
Zaledwie jedenaście miesięcy później Jonas oświadczył się swojej siedem lat młodszej partnerce. W 2019 roku doszło do pierwszego z dwóch ślubów, które ma za sobą para. Ceremonia odbyła się zupełnie spontanicznie, w Las Vegas. Druga była już zaplanowana, z masą gości, także tych znanych, oraz kreacjami prosto od projektantów.
22 lipca 2020 roku Sophie i Joe powitali na świecie córeczkę. Od początku informacje o ciąży miały charakter przypuszczeń, ale w końcu radosna nowina się potwierdziła. Prawdopodobnie tak samo będzie w przypadku drugiej pociechy gwiazdorskiej pary.