Sposób na jesienną chandrę

sposob na jesienna chandre
Jesień nie napawa optymizmem – kolorowe liście i październikowe słońce szybko ustępują miejsca listopadowej słocie. Na jesienną chandrę jest jednak sposób! Aromatyczne i esencjonalne syropy YO prosto z austriackich Alp pozwolą przenieść się na wiosenną zieloną łąkę. Dzięki nim żadne przeziębienie nie będzie Ci straszne!

Jesienna dieta
Pierwsze chłodniejsze dni nie tylko przygnębiają nas i smucą, są również zagrożeniem dla naszej sylwetki. Powszechne prawo jesienno – zimowe (im zimniej, tym więcej jemy) i mniejsza niż latem dawka ruchu sprzyjają pojawianiu się dodatkowych kilogramów. Warto zatem zadbać o lżejsze posiłki. Syrop YO jabłkowo – ziołowy zawiera witaminy, składniki mineralne, makro- i mikroelementy, kwasy jabłkowy i cytrynowy, które oczyszczają i pobudzają układ pokarmowy do intensywniejszej pracy. Dzięki błonnikowi zawartemu w jabłkach poprawia się ruch jelit, a uczucie sytości chroni przed sięgnięciem po kolejne pyszne ciastko.
Syropoterapia
Jesienią często meczy nas nieznośne przeziębienie. Zapomnijmy o kolorowych tabletkach i wypróbujmy sprawdzone sposoby babuni, zawsze skuteczne, które znowu wracają do łask. Gorąca herbata z syropem malinowym YO nie tylko poprawia nastrój, przypominając ciepłe, letnie dni. Pomaga również w walce
z natrętnym przeziębieniem, którą jesienią często przychodzi nam toczyć. Zawarte
w syropie maliny hamują rozwój bakterii chorobotwórczych i zabezpieczają przed wchłanianiem toksyn. Mają również działanie odżywcze, opóźniają proces starzenia się dzięki przeciwutleniaczom, usuwają szkodliwe produkty przemiany materii. Jeśli na bój z przeziębieniem jest już za późno i dopadła nas angina lub grypa, warto sięgnąć po syrop YO z owoców leśnych. Jego cenne składniki wykazują właściwości przeciwzapalne
i bakteriobójcze, syrop zawiera także żelazo, potas i witaminę C. Dzięki napotnemu działaniu pomaga także złagodzić gorączkę. Na chorobowy ból głowy i kobiece migreny pomocny będzie syrop YO z kwiatów czarnego bzu. Można go również podawać jako środek witaminizujący i wzmacniający podczas każdej infekcji – z nim szybko wstaniemy z łóżka!

Thursday, 22 September 2005