Fryzury, które dodają pewności siebie

Zbliża się lato, jest co raz cieplej. To doskonały moment, aby odświeżyć swój look. Zobaczcie propozycje fryzur w których z pewnością poczujecie się kobieco i pewnie!

Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @valerialipovetsky

Stylowe fryzury w 2021 roku stawiają na naturalność, prostotę i minimalizm. Nie musimy więc spędzać żmudnych godzin na układanie fryzury. W modzie są włosy, które żyją swoim własnym życiem, wyglądają schludnie i bosko się prezentują. Ułożenie włosów decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegane, dlatego ważne jest zadbać o swój codzienny look. Poznajcie propozycje wyjątkowych fryzur i zainspirujcie się na zmiany!

Mullet hair 

Mullet hair czy też „fry­zu­ra na cze­skie­go pił­ka­rza” jest sym­bo­lem lat 80. Kiedyś ko­ja­rzy­ła się głów­nie z męż­czy­zna­mi, dziś jed­nak po­ko­cha­ły ją ko­bie­ty. Falowane włosy z krótkim przodem w formie grzywki i mocno cieniowanym, dłuższym tyłem. Posiadaczką tej fryzury jest Miley Cyrus.

Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @debbyryan

Shaggy hair

Nowoczesne fryzury shaggy hair, czyli mocno cieniowane włosy są niezwykle stylowe, charakterne, a zarazem kobiece i lekkie. Kilka postrzępionych przy twarzy kosmyków nadają tekstury, objętości, lekkości i dobrze prezentują się przy krótkim, jaki i długim cięciu. To fryzura, która sama się układa. Poza tym shaggy hair to dobra opcja dla włosów: cienkich, gęstych, prostych i kręconych.

Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @sabinasocol

Kare (bob)

Kare jest dla kobiet które prowadzą aktywny tryb życia, a przy tym chcą wyglądać elegancko. W dzisiejszych czasach mamy ogromną liczbę odmian tej fryzury. Klasyczne kare jest uważany za uniwersalną fryzurę i można regulować je na długośćTa fryzura jest odpowiednia dla dziewcząt w każdym wieku. Klasyczny bob ma więc opcje – z grzywką, skróconą, wydłużoną, z podziałką, asymetrią. Dlatego możesz wybrać, co jest bliższe Twojemu gustowi. Dla dziewcząt o okrągłym kształcie twarzy, lepiej jest bez grzywki, a z kwadratową twarzą, wręcz przeciwnie, lepiej jest dodać warstwowe asymetryczne grzywki, które złagodzą ostre kąty.

Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @cajmel
Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @lucyhale

Pixie cut

To jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Moda na nią rozpoczęła się jeszcze w latach 60, kiedy to znany fryzjer Leonard of Mayfair zaproponował ją jednej z modelek. Pixie cut świetnie podkreśla rysy twarzy, odsłania szyję i kark, dzięki temu wygląda się bardzo kobieco i niezwykle elegancko. Co ważne, nie wymaga tak wielu skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych jak włosy długie i można je z łatwością stylizować.

Fryzury, które dodają pewności siebie. Foto Instagram @ddlovato
JW