Swarovski w słuchawkach Maxell

Swarovski w słuchawkach Maxell
Słuchawki, z których codziennie korzystamy podłączając do sprzętu muzycznego i multimedialnego już nie muszą spełniać jedynie funkcji użytkowej. Udowadnia to marka Maxwell, która wprowadziła na rynek wysokiej jakości słuchawki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk jak również niezwykły design.

Wszystko to dzięki krystalizowanym elementom znajdującym się na każdej słuchawce zaprojektowanym przez Swarovski Crystal. Doskonała jakość słuchawek Maxell zagwarantowana dzięki neodymowym magnesom, 10 mm membranie oraz wymiennym nakładkom to nie tylko gratka dla tych, którzy cenią czysty dźwięk i staranne wykonanie. To również stylowy dodatek zasługujący na miano biżuterii dzięki krystalizowanym elementom wykonanym przez Swarovski Crystal. Daniel Swarovski, który w 1895 roku rozpoczął jako młody szlifierz stworzył fabrykę, która błyskawicznie odniosła sukces. Mała szlifiernia szkła szybko rozrosła się do rozmiarów koncernu o zasięgu światowym, po tym, jak niezwykłymi kryształami zainteresowali się projektanci Haute Couture, m. in. Channel. Firma systematycznie wprowadzała nowe produkty i do dzisiaj słynie z nowatorskich pomysłów. W latach 50-tych, we współpracy z Christianem Diorem, Swarovski stworzył kamień nazwany Aurora Borealis, który mienił się wszystkimi kolorami tęczy.

Obecnie kryształowe kamienie ozdobne firmy Swarovski dostępne są w ponad 100.000 różnych kolorach, formach i wielkościach. Nie trzeba już posiadać dużych środków, aby pozwolić sobie na stylowy dodatek z krystalizowanymi elementami firmy Swarowski. Wystarczy wybrać jeden z 8 modeli słuchawek Maxell w niezwykłych 8 oryginalnych metalicznych kolorach: Platinum, Champagne Gold, Chocolate, Black, Orient Blue, Violet, Lilac, Rose, Pink bądź Silk Pearl dostępne są w sklepach RTV, Mix Electronix i AGD na terenie całej Polski.

Specyfikacja Maxell® Swarovski Crystal Budz
przenoszenie 20Hz – 22KHz,
Impendencja 16Ω,
Skuteczność 100dB/mW oraz 10mm membrana
Długość przewodu: 1.2m
Waga: 13g