Sylwia Bober reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie piękności

Dziewczyna dumnie przystąpi do reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Nie ukrywa, że w planach ma również tytuł Miss Polonia, dzieli się także informacjami o wymogach takich konkursów.

Sylwia Bober reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie piękności
Foto Instagram @_sylwiaa

Jakiś czas temu, młoda kobieta została okrzyknięta Miss Social media. To właśnie ją fani wybrali, jako najpiękniejszą wśród internautek. Sylwia Bober nie przystaje na tym i zgłasza się do Międzynarodowego konkursu piękności Miss Charm 2023 w Wietnamie.

,,Propozycję udziału w międzynarodowym konkursie Miss Charm dostałam tuż przed Wigilią. Jestem ogromnie podekscytowana. Sam udział w tak prestiżowym wydarzeniu jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i — bez względu na ostateczny wynik — czuję się szczęśliwa. Najbardziej zależy mi na tym, aby dobrze przygotować się do konkursu i godnie reprezentować mój kraj.” – mówi Sylwia.

Znajomość języków drogą do sukcesu

Modelka w wywiadzie dla Onet.pl przyznała, ze od lat stara się szkolić swoje umiejętności językowe. Sylwia Bober rozwija do perfekcji swój angielski.

,,Warunkiem udziału w konkursie jest bardzo dobra znajomość tego języka.’’

Posługuje się również językiem niemieckim, a na potrzeby wyjazdu na konkurs, uczy się najpotrzebniejszych zwrotów w języku Wietnamskim!

,,Dzięki znajomości języków obcych będę miała możliwość nawiązania przyjaźni z kandydatkami z całego świata.”– podkreśla.

Przyszła Miss Polonia Sylwia Bober

 Absolwentka finansów i rachunkowości śmiało mówi o swoich planach. Top 5 najpiękniejszych polek i konkurs w Wietnamie to dopiero początek.

,,O udziale w konkursie Miss Polonia myślałam od dłuższego czasu, ale postanowiłam, że zgłoszę się dopiero wtedy, gdy ukończę studia. Po obronie pracy magisterskiej stwierdziłam, że to jest ten moment, że jestem przygotowana mentalnie, żeby wziąć udział w konkursie .””– mówi Miss Polonia Social Media 2022.

Restrykcyjne zasady konkursu

Z oficjalnych źródeł wynika, że dziewczyna przystępująca do Miss Polonia musi spełniać listę ścisłe określonych kryteriów. Nie może posiadać tatuaży, a jej wiek nie może przekraczać 26 lat. Ponadto ma nie mieć męża i dzieci. W konkursie ocenia się nie tylko urodę ale i elokwencję, wykształcenie oraz, czy dziewczyny udzielają się charytatywnie.

,,Chciałabym pomóc wszystkim zwierzakom na całym świecie, czuję do nich ogromną empatię. Uważam, że ludzie są odpowiedzialni za zwierzęta i powinni im pomagać, ponieważ ich los zależy właśnie od nas. W moich mediach społecznościowych udostępniam dużo treści o potrzebie pomocy skrzywdzonym, chorym zwierzętom. Staram się uczulić i uświadomić ludzi na ten temat. Wierzę w to, że razem możemy zdziałać więcej.”– dzieli się Sylwia Bober