Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka walczy o życie

Magda Stępień opublikowała w social mediach przejmujący wpis, w którym informuje o chorobie dziecka. Co dolega maluchowi i jak do sprawy odniósł się do tej pory nieobecny w jego życiu ojciec?

Syn Magdaleny Stępień
Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka walczy o życie. Foto Instagram @magdalena___stepien

O maleńkim Oliwierze mówiło się wiele, jeszcze zanim przyszedł na świat. Jego tata, Jakub Rzeźniczak, zostawił Magdę Stępień na chwilę przed porodem. Z późniejszych informacji wynikało także, iż piłkarz nie stara się utrzymywać kontaktu z synkiem. Nie pojawił się nawet na chrzcinach chłopca. Modelka wychowywała malucha samodzielnie, dostając przy tym sporo wsparcia od zatroskanych fanów, ale też będąc bombardowana doniesieniami o byłym partnerze. Aby zaznać nieco spokoju, była uczestniczka programu „Top Model” postanowiła wycofać się z internetowego życia na jakiś czas. Teraz powróciła, ale z niezwykle smutnymi wieściami. Okazuje się, że syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest ciężko chory…

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka – co mu dolega?

O sytuacji zdrowotnej synka modelka poinformowała na Instagramie.

– Znikając z mediów społecznościowych, pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to, z czym przyszło mi się zmierzyć, to walka o życie mojego kochanego Synka.
Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby – napisała Stępień.

Była uczestniczka „Top Model” zapowiedziała, że chłopca czeka chemioterapia, a następnie, jeśli się uda, leczenie chirurgiczne.

– Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne, o co chce Was poprosić, to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie, to na pewno stanie się cud – dodała gwiazda.

Reakcja Jakuba Rzeźniczaka

Po tym, jak Magda Stępień opublikowała poruszający wpis, wiele osób czekało, jak na informację zareaguje ojciec Oliwiera. Piłkarz Wisły Płock odniósł się do dramatycznych wieści poprzez dodanie fotografii malucha. Opatrzył ją podpisem: „Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii”.
Przypomnijmy, iż kilka tygodni Jakub Rzeźniczak potwierdził zaręczyny z nową partnerką – Pauliną Nowicką. To dla niej sportowiec zostawił Magdalenę Stępień na chwilę przed porodem. Wcześniej mężczyzna był przez kilka lat w związku małżeńskim z modelką Edytą Zając. Tamta relacja zakończyła się jednak rozwodem tuż po tym, jak na jaw wyszło, że Rzeźniczak miał romans, którego owocem była nieślubna córeczka Inez.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka walczy o życie. Foto Instagram @wislaplocksa