Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość. Renata Wrona

Na rynku pojawiła się książka – poradnik. Kolejna? Nie! Jest to poradnik niezwykły. „Szczęśliwa kobieta - rozwój, kariera, miłość”, autorstwa Renaty Wrony to wiedza i doświadczenie coacha ICF i trenera rozwoju osobistego podane w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efektem jest mieszanka…piorunująco skuteczna!

szczesliwa kobieta

Książka dla kobiet, które chcą realizować swoje marzenia

– Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.  Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka.
Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany – takiej jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona, autorka książki, business & life coach, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image.
Autorka książki nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, swoje marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągniecia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.
Wydawnictwo: Firmamento
Cena 43,00 PLN

Książka dostępna na stronie www.renatawrona.pl, w salonach Empik i dobrych księgarniach.

Recenzje książki:

„Jesteś zmęczona ciągłym wyścigiem z samą sobą i porównywaniem się do innych? Masz już dosyć stawiania potrzeb innych ponad swoimi własnymi? Czujesz, że potrzebujesz Przyjaciółki, która życzliwie Cię przytuli, bo sama dla siebie nie jesteś dobra? Szukasz Przewodniczki, która przypomni Ci drogę do Ciebie samej i Twojego spełnienia? Znalazłaś właściwą osobę. Renata Wrona nie tylko otoczy Cię swoim ciepłym kocem empatii, ale też
wysłucha i będzie towarzyszyć Ci w budowaniu na nowo siebie i swojego szczęścia.
Renata to wyjątkowa przewodniczka. W swojej książce jest taka sama jak w życiu – ciepła, otwarta i słuchająca. Opiekuje się Czytelniczką i spokojnie, bez pośpiechu prowadzi ją przez meandry życiowych wartości i przekonań, wędruje po ścieżkach pozytywnego myślenia o sobie, aż trafią do osady finansowego i życiowego dobrostanu. To ekscytująca podróż dla kobiet. Bo wszystkie jesteśmy wyjątkowe.” – Katarzyna Żbikowska
CEO Kreatorka Jutra , Redaktor Naczelna Kreatorka Uskrzydla.

„Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie na lepsze. Nigdy nie jest za późno aby zacząć być nareszcie szczęśliwą. Ta książka może stać się dla Ciebie przewodnikiem, dać Ci odpowiedzi na trudne pytania i poprowadzić przez krętą drogę życia. Polecam.” – Ilona Felicjańska.

„Chcesz dokonać zmian? Ten poradnik bardzo Ci w tym pomoże. Renata Wrona bierze Cię za rękę i prowadzi przez proste, przyjaźnie napisane ćwiczenia. Jeśli naprawdę się w nie zaangażujesz, masz szansę urosnąć w sobie i stać się kobietą szczęśliwą, zintegrowaną w różnych ważnych aspektach życia.” – Iwona Kubiak – coach, mentor, wykładowca Collegium Civitas.

Renata Wrona

Renata Wrona – certyfikowany Coach ACC ICF, Trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka firmy Prime Image. Prowadzi warsztaty z zakresu budowania marki osobistej oraz kreowania wizerunku firm, komunikacji interpersonalnej oraz komunikacji firmy z otoczeniem. Specjalizuje się we wspieraniu ludzi w ich rozwoju, pomaga im w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuje do poszukiwania szczęścia i propaguje zdrowy styl życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomaga innym odkryć i nauczyć  się w pełni wykorzystywać swój potencjał,  osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę  Points of You. Prywatnie biegaczka, miłośniczka podróży i stylu wege.