Ten polityk wykorzystał muzykę Adele w swojej kampanii!

Muzyka, często w polityce jest pewnym wzmocnieniem kampanii. Najczęściej wykorzystują ją politycy, aby przyciągnąć i przekonać potencjalnych zwolenników do swoich poglądów. Często gwiazdy wspierają kampanie, będąc ich twarzami

 Ten polityk wykorzystał muzykę Adele w swojej kampanii!
Adele. GA

Muzyka, często w polityce jest pewnym wzmocnieniem kampanii. Najczęściej wykorzystują ją politycy, aby przyciągnąć i przekonać potencjalnych zwolenników do swoich poglądów. Często gwiazdy wspierają kampanie, będąc ich twarzami.

Jednakże Donald Trump wykorzystał muzykę Adele do swojej kampanii prezydenckiej bez jakichkolwiek uzgodnień. Piosenkarka cieszy się wielkim poważaniem fanów. Odsłuch jej ostatniej płyty z piosenką „Hello” przekroczył ponad miliard odsłon w ciągu trzech miesięcy.

Rzecznik artystki oznajmi, że Adele nie podejmowała żadnych rozmów z kandydatem na prezydenta i tym samym nie wyraziła zgody na wykorzystanie jej utworów w kampanii. Chodziło o „Rolling In The Deep”, która wybrzmiała przed wystąpieniem Trumpa. To nie pierwszy proceder polityka. Wcześniej wykorzysta „Skyfall”. Najwyraźniej gwiazda jest jego ulubienicą, szkoda że wykorzystuje jej utwory bezkarnie, bez zgody artystki.

adele na twicie