Tomasz Kammel i Dorota Wellman w nowej śniadaniówce. Przechodzą do konkurencji?

Znani prezenterzy połączyli siły na planie nowego programu. Informacja o przedsięwzięciu zaniepokoiła fanów "Pytania na śniadanie" i "Dzień dobry TVN" - konkurencyjnych śniadaniówek, które prowadzą Kammel i Wellman. Czy wspólna praca oznacza odejście z telewizji?

tomasz kammel
Tomasz Kammel i Dorota Wellman w nowej śniadaniówce. Przechodzą do konkurencji? Foto Instagram @dziendobrytvn @pytanienasniadanie

Tomasz Kammel opublikował właśnie na swoim instagramowym profilu nagranie, w którym występuje też Dorota Wellman. Para siedzi w studio, które do złudzenia przypomina plan popularnych programów śniadaniowych. Jak jednak wyjaśnił prezenter, nie jest to plan ani „Pytania na śniadanie”, ani „Dzień dobry TVN” – flagowych programów dużych telewizji, z których znamy tę dwójkę.

Robimy trzecią telewizję śniadaniową – ogłosił Kammel.

Zobacz także: Kto zastąpi Tomasza Kammela w drugiej edycji „The Voice Senior”?

Tomasz Kammel i Dorota Wellman zaczynają współpracę

Spory szok wywołał dobór prezenterów nowego programu. Tomasz Kammel od lat związany jest bowiem z TVP, gdzie należy do stałej obsady „Pytania na śniadanie”. Śniadaniówkę Telewizji Polskiej prowadził najpierw z Marzeną Rogalską, a obecnie tworzy ekranowy duet z Izabellą Krzan. W nowym przedsięwzięciu towarzyszyć mu natomiast będą Dorota Wellman i Mateusz Hładki, prezenterzy konkurencyjnego „Dzień dobry TVN”. Wydawało się więc, że podobna współpraca nie ma prawa się wydarzyć. A jednak! Gwiazdy połączyły siły, a wynikiem ich pracy ma być program „Know How TV”.

Know How TV

Know How TV powstała dla serwisu OLX. W programie pojawił się też Karol Okrasa, który poprowadził segment kuchenny.

tomasz kammel
Kammel i Wellman w nowej śniadaniówce. Przechodzą do konkurencji? Foto Instagram @tomaszkammel

Zaniepokojonych fanów uspokajamy jednak – nic nie wskazuje na to, aby Kammel, Wellman czy Hładki mieli zamiar opuścić swoje dotychczasowe posady w telewizyjnych śniadaniówkach.