Trendy na co dzień – krok po kroku cz.1

Warszawskie salony Milek Design udowadniają, że trendy tworzone przez kreatywny zespół Schwarzkopf Professional naprawdę inspirują fryzjerów!

Trendy na co dzien - krok po kroku cz.1 Gabriela Zalewska-Pearlesence Girl_1 Każdy sezon to nowe, fryzjerskie trendy, które pomagają kobietom podkreślić ich osobowość. W 2015 r., w ramach kolekcji Essential Looks – Modern Look powstały trzy trendy – Rok Chic, Hippi Glam oraz  Pearlescent Girls.

Czy zwykłe kobiety będą dobrze wyglądać i czuć się w tak nowoczesnych stylizacjach? Styliści Milek Design udowodnili, że tak! Przeprowadzili metamorfozę 3 kobiet, które dzięki nowym stylizacjom nie tylko odświeżyły swój wygląd, ale również nabrały pewności siebie!

Trendy na co dzien - krok po kroku cz.1Gabriela Zalewska-Pearlesence Girl_5

Pearlescent Girls

Pierwszy z trendów kolekcji Modern Style – Pearlescent Girls jest bezpośrednio inspirowany stylem ulicy. Indywidualność, pozorna niedbałość o detale oraz kontrowersyjne połączenia sprawiają, że jest to propozycja dla odważnych, odrobinę zbuntowanych, ale zawsze stylowych kobiet.

Trendy na co dzien - krok po kroku cz.1 Gabriela Zalewska-Pearlesence Girl_5
Pearlescent Girls łączy delikatne i odważne elementy – główną rolę odgrywają tu perłowe tony i odcienie, które zestawiono z precyzyjnym cięciem z wieloma wewnętrznymi liniami w warstwie spodniej. Takie strzyżenie pozwala na tworzenie niezliczonej ilości stylizacji – od idealnie gładkich po zmierzwione – mówi Kasia Poniatowska-Miłek z Milek Design.

Trendy na co dzien - krok po kroku cz.1 Gabriela Zalewska-Pearlesence Girl_7
Uzyskanie pastelowych efektów kolorystycznych na włosach było możliwe dzięki IGORA Royal Pearlescence od Schwarzkopf Professional. Przy stylizacji wykorzystano kosmetyki OSiS+ Session Label, które zapewniające nie tylko skuteczne utrwalenie, ale również odpowiednią teksturę włosów.

Trendy na co dzien - krok po kroku cz.1 Gabriela Zalewska-Pearlesence Girl_6Fryzurę wykonała: Gabriela Zalewska, Milek Design