Trudny czas w życiu Ariany Grande

Coraz więcej gwiazd otwarcie przyznaje się do swoich problemów z psychiką i podkreśla, jak ważnym jest, by o nią dbać. Do tego grona dołączyła ostatnio Ariana Grande.

Trudny czas w życiu Ariany Grande. Foto. instagram arianagrande

Ariana Grande jest jedną z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Ma dopiero 26 lat, a już ma za sobą rzeszę fanów i miliony wyświetleń.
Młoda gwiazda znajduje się u szczytu kariery, w lutym wydała płytę „Thank U, Next”, a obecnie jest w trakcie trasy koncertowej.

Pomimo licznych sukcesów od dłuższego czasu ma problemy emocjonalne. Zdarza się jej rozpłakać podczas koncertów, ostatnio w St. Louis, w trakcie wykonywania piosenki „R.E.M.”.
Ariana pojawiła się na sierpniowej okładce amerykańskiego Vogue’a i udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu, m.in. na temat tego, co się z nią dzieje. Wspomina w nim, że przechodzi przez trudny czas. Został u niej stwierdzony zespół stresu pourazowego najprawdopodobniej wywołany przez zamach na jej koncercie w Manchesterze z 2017 roku oraz nagłą śmierć byłego chłopaka Mac Millera, do której doszło ponad rok później.
Piosenkarka 3 dni temu opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym dziękuje fanom za wsparcie i przyznaje, że koncerty bardzo jej pomagają, a muzyka ma działanie terapeutyczne.
Czy uda je się przetrwać ten trudny czas i wrócić do formy?

Wpis znaleziono dzięki:

- Ariana Grande

- Than U, Next

- Koncert Ariany Grande