Uwaga na znikające plasterki

Plasterek rozpuszczając się samoczynnie pod wpływem wilgoci zapewnia bezbolesną walkę z opryszczką.

Herpatch Remesense – znikający plasterek na opryszczkę, który rozpuszcza się samoczynnie po kilku godzinach od naklejenia, zrewolucjonizował sposób walki z tą kłopotliwą dolegliwością. Od końca sierpnia jest wreszcie dostępny na polskim rynku.
Dystrybutor spodziewa się dużego zainteresowania produktem wyróżniającym się nie tylko składem, ale przede wszystkim sposobem działania. Plasterek Herpatch rozpuszczając się samoczynnie pod wpływem wilgoci zapewnia bezbolesną walkę z opryszczką. Znikając, nie uszkadza pęcherzyka opryszczki eliminując tym samym nieprzyjemne uczucie, towarzyszące usuwaniu tradycyjnych plasterków dodatkowo zmniejszając ryzyko uszkodzenia pęcherzyków przy zrywaniu.
„W przypadku wystąpienia objawów opryszczki w postaci pęcherzyków szczególnie ważne jest stworzenie odpowiedniego środowiska do szybkiego procesu ich gojenia. – mówi prof. dr hab. med. Jacek Szepietowski z Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Przezroczysty plasterek Herpatch po naklejeniu maskuje i chroni chorobowo zmienione miejsce sam będac niemal niewidoczny. Jego skład gwarantuje szybkie działanie i błyskawiczną eliminację pęcherzyków opryszczki. Klientki, które zdecydują się na użycie plasterka ucieszy z pewnością fakt, że jego stosowanie nie wyklucza możliwości używania szminki. Panie narażone na działanie promieni słonecznych, które są częstym powodem pojawienie się opryszczki również mogą poczuć się spokojne – aktywne składniki plasterka redukują negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce.
Użycie produktu jest bardzo proste, wystarczy umyć miejsce zaatakowane przez opryszczkę, a następnie zanurzyć Herpatch w wodzie na około 5 sekund. Plasterek przyklejony na opryszczkę uwalnia swoje składniki, może zapobiec utworzeniu się pęcherzyka opryszczki lub zminimalizować jego wielkość.