W łóżku z teściową. Zuzanna Celmer

w lozku z tesciowa

Ten poradnik uczy umiejętności porozumiewania się z bliskimi. To próba zmiany nastawienia teściowych niechętnie odnoszących się do synowych i zięciów. Nie namawiam do altruizmu. Nie agituję za wspaniałomyślnym wybaczaniem.

Proponuję spojrzeć na rodzinne problemy w najbardziej egoistyczny sposób, a mianowicie potraktować je w myśl zasady „zdrowego egoizmu”. Okaże się wtedy, że warto pozbyć się nieprzychylnych myśli i uczuć, ponieważ TO SIĘ OPŁACA!

Ten poradnik uczy umiejętności porozumiewania się z bliskimi. To próba zmiany nastawienia teściowych niechętnie odnoszących się do synowych i zięciów. Ale nie tylko – to także cenna lektura dla matek, które w bliżej nieokreślonej przyszłości zaczną pełnić tę rolę, oraz mężczyzn – dorosłych synów i ojców odkrywających wartość rodzicielstwa. Ma za zadanie pomóc tym wszystkim, którzy w swoich relacjach napotykają na niezrozumiałe dla siebie trudności.

Zuzanna Celmer – psychoterapeutka, jedna z pionierek psychoterapii małżeńskiej w Polsce. Od lat realizuje tę misję poprzez indywidualne konsultacje, publikacje prasowe, wydawnictwa książkowe, programy radiowe i telewizyjne, a także szkolenia i treningi interpersonalne.