Wakacje w spa? Czemu nie!

Gołdap, to malownicze miasteczko położone na krańcu Polski północno-wschodniej. Jest także jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowiskiem, gdzie znajdują się złoża terapeutycznej borowiny i lecznicza woda bogata w dobroczynne minerały. To właśnie tu, w dzielnicy uzdrowiskowej, położony jest hotel Ventus Natural & Medical SPA ****.

Wakacje w spa? Czemu nie!

Gościom proponuje luksusowy wypoczynek w jednym z 25 komfortowych pokoi, których wyposażenie na poziomie Premium sprawi, że poczujecie się tak dobrze jak w domu. Gdy zaś wyjrzycie przez okno, zobaczycie piękno mazurskiej przyrody i ogród, w którym wiosną i latem można relaksować się na hamakach, podczas gdy dzieci bawią się na nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw.

Wakacje w spa? Czemu nie!
Wakacje w spa? Czemu nie!

Ważnym elementem wypoczynku w hotelu jest niepowtarzalna kuchnia. Świeże, lokalne produkty które serwują, są elementem filozofii o zachowaniu równowagi między ciałem, a duszą, a każde wydane przez Szefa Kuchni danie z menu, które zmienia się wraz z porami roku, cieszy nie tylko żołądek, ale i oko.

Polecamy też udać się do hotelowego Spa, gdzie do dyspozycji Gości jest 6 gabinetów, w których profesjonalny i życzliwy personel zajmie się pielęgnacją i odnową ciała i twarzy.W ofercie znajdują się również zabiegi w zakresu medycyny estetycznej, które wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu, jak laser Fotona, czy Endermologie LPG.

Wakacje w spa? Czemu nie!
Wakacje w spa? Czemu nie!

Od września hotel zaprasza na wczasy z oczyszczającą dietą dr Ewy Dąbrowskiej! W programie dużo ruchu, zdrowa oczyszczająca dieta oraz mnóstwo radości i pozytywnego spojrzenia na świat.

Wakacje w spa? Czemu nie!
Wakacje w spa? Czemu nie!

Tym jednak, co najbardziej zachwyci miłośników przyrody, jest niezaprzeczalnie piękna okolica. Położenie hotelu, tuż przy jeziorze i tężniach z pijalnią wód mineralnych, daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Latem, zapraszamy do odwiedzania plaży miejskiej ze strzeżonym kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu pływającego, a po relaksie nad wodą do rowerowych przejażdżek po trasie Green Velo, która biegnie wzdłuż Polski wschodniej. U schyłku ciepłych miesięcy, trzeba odwiedzić las Kumiecie i Puszczę Romincką, z której okazy borowików są najlepsze w Polsce, a zupa, którą serwują w restauracji rozgrzeje po pierwszych chłodach prawie tak dobrze jak seans w 3 saunach lub kąpiel w czarciej balii pod gwiaździstym niebem.

Po szczegóły wszystkich ofert specjalnych zapraszamy na stronę internetową www.ventushotel.pl