Walentynki na słodko – podaruj czekoladę ukochanej osobie

Sprawiają przyjemność, wywołują uśmiech na twarzy i chcemy dzielić się nimi z najbliższymi - mowa zarówno o uczuciach, jak i słodkościach. Ile wspólnego może mieć czekolada z miłością?

Czekolada Terravita
Walentynki na słodko – podaruj czekoladę ukochanej osobie

Wiadomo, że zawsze pamiętamy o naszych najbliższych, ale to właśnie w walentynki w szczególny sposób wyrażamy uczucia, najczęściej wręczając także upominki tym, których kochamy. Ten gest nie jest zarezerwowany jedynie dla par – możemy obdarować przyjaciół czy rodzinę. Oni wszyscy zasługują na to, co najlepsze i… najsłodsze. Właśnie dlatego czekolada Terravita pojawia się na rynku w zupełnie nowej, walentynkowej odsłonie.

Słodki podarunek na święto miłości

Czekolada to jeden z najbardziej uniwersalnych i najchętniej wybieranych prezentów. O ile osoba obdarowywana nie jest akurat na diecie, to z pewnością ucieszy się ze słodkości. Zwłaszcza aksamitna, rozpływająca się w ustach czekolada wprowadza nas w stan błogiej przyjemności i jest wprost stworzona do tego, by dzielić się nią z ukochaną osobą. W dodatku nie musi być ona jedynie prezentem lub dodatkiem do niego – to także najprostszy i zarazem najsmaczniejszy pomysł na deser po walentynkowej kolacji.
Czekolada Terravita to prawdziwa przyjemność dla zmysłów! Zachwyca oryginalnymi kompozycjami smakowymi, a różowy kolor opakowań z pewnością skojarzy się naszym bliskim z miłością, jaką ich darzymy.

Czekolada Terravita mleczna 32% jogurtowo-malinowa

Czekolada Terravita
Walentynki na słodko – podaruj czekoladę ukochanej osobie

Smaczne poduszeczki z mlecznej czekolady kryją w sobie dwuwarstwowe nadzienie – delikatne jogurtowe i orzeźwiające malinowe. Te dwa smaki są jak stworzone dla siebie połówki – dokładnie tak, jak często bywa w miłości. Jesteśmy pewne, że ten produkt zachwyci nawet największych koneserów i fanów słodkości.

Czekolada Terravita mleczna 32% jogurtowo-truskawkowa

Czekolada Terravita
Walentynki na słodko – podaruj czekoladę ukochanej osobie

Najbardziej ponadczasowe i jednocześnie sensualne połączenie? Czekolada i truskawki! Niektórym pewnie kojarzy się ze smakiem lata, innym z gorącą randką. Jedno jest pewne: czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym zapewni kubkom smakowym niesamowite doznania.

Czekolada Terravita Chocola mleczna z liofilizowanymi truskawkami Chocola

Czekolada Terravita
Walentynki na słodko – podaruj czekoladę ukochanej osobie

Ta wyjątkowa tabliczka jest odpowiednia na niezwykłe okazje. Wyśmienita czekolada ze słodkimi dodatkami w eleganckim opakowaniu – oto Chocola. Podstawę doskonałego smaku stanowi aksamitna czekolada mleczna z naturalną wanilią, której smak przełamują intensywnie owocowe nuty, a to wszystko dzięki posypce z liofilizowanych truskawek. Nie wolno zapomnieć również o finezyjnym, różowym opakowaniu z oknem w kształcie serca. W tej czekoladzie można się zakochać…