Wersow i Friz planują ślub!

Para najpopularniejszych influencerów w Polsce ogłosiła, że planują się pobrać. ,,Ślub będzie dość specyficzny''.

Wersow i Friz planują ślub!
Foto Instagram @Wersow

Weronika Sowa, bo tak brzmi jej oficjalne imię i nazwisko, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Wersow popularność zdobyła, przez swojego chłopaka, Friza. Był on założycielem grup działających na YouTube – ,,Ekipa” oraz ,,Genzie”. Sam youtuber posiada 3.5 miliona obserwujących na swoim Instagramie, podobnie jak i jego partnerka. Jak widać ich losy śledzą miliony, a para nie ukrywa  życia prywatnego i chętnie się nim dzieli.

Wersow o ślubie – ,,Będzie dość specyficzny”

Friz i Wersow od roku są narzeczeństwem. Chłopak zabrał ukochaną na jedną z greckich wysp i tam poprosił ją o rękę. To było naprawdę romantyczne wydarzenie. Jak na influencerów przystało – wszystko zostało udokumentowane i opublikowane na ich kanale na YouTube. Tym razem influencenka w wywiadzie dla popularnego portalu wyznała, że planują kolejny krok.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

 ,,Na razie jesteśmy na etapie szukania idealnej miejscówki i nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, bo jednak nasz ślub będzie dość specyficzny, ale nie chciałabym więcej zdradzać, bo jednak to jest taka nasza rzecz prywatna i myślę, że ten ślub nasz będzie w takim naszym zaciszu i będzie taki prywatny.” – Wersow

Dodała też, że mimo ich dużej popularności, ma nadzieję, że ślub odbędzie się w kameralnych warunkach.

,,Tak bym chciała, takie jest moje i Karola dream scenario, ale jak będzie, to się okaże, jak już faktycznie do tego dojdzie”