Wiemy z jakim problemem zmierzy się Kożuchowska na planie „Drugiej szansy”!

Już za miesiąc będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek "Drugiej szansy". W 5. sezonie Kożuchowska zmierzy się z poważnym problemem, o którym w Polsce nie mówi się wystarczająco dużo. Co przytrafi się Monice Boreckiej?

Foto drugaszansa.fanclub. Instagram

Tak jak już pisaliśmy tutaj główna bohaterka serialu zostanie naczelną magazynu dla kobiet. Jednak aktualny zwiastun zdradza coś jeszcze! Borecka zostanie zgwałcona.

W magazynie, którym będzie dowodzić Kożuchowska wybuchnie skandal na szeroką skalę. Jak podają „Super seriale” : Na jaw wyjdą mroczne sekrety oraz kłamstwa jej nowych współpracowników. Borecka będzie musiała skonfrontować się z wykorzystywaniem pozycji władzy przez mężczyzn zajmujących najwyższe stanowiska w firmie.

W piątym sezonie odbędzie się impreza branżowa, na której nieznany nam jeszcze mężczyzna dosypie Boreckiej coś do drinka. Następnie wykorzysta ją w zaciszu pokoju hotelowego. O swoim traumatycznym przeżyciu Monika opowie swojej przyjaciółce.

Znając postępowania głównej bohaterki z poprzednich serii, na pewno cała sprawa obróci się w coś większego, ze znaczeniem na skalę całego kraju. Bardzo dobrze, że serial porusza tak ważny dla kobiet na całym Świecie problem. Zwłaszcza w obliczu ostatnich oskarżeń w amerykańskim show-biznesie.