Wygraj zmysłowe perfumy od Quality!

konkurs perfumy

Drogie Czytelniczki,

Kochacie luksusowe, francuskie zapachy? Mamy nadzieję, że tak! Dzięki współpracy z perfumerią Quality mamy dla Was bukiety zamknięte butelkach, które na pewno pokochacie! Nagrodzimy, aż trzy z Was!

Do wygrania:

pol_pl_Penhaligon-s-Ellenisia-50ml-W-Woda-perfumowana-40054_1

2 x perfumy PENHALIGON’S Ellenisia EDP 50 ml

2719

1x perfumy L’ARTISAN PARFUMEUR Seville a l’Aube EDP 100ml

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem ZDJĘCIE, które przedstawi Waszą miłość do pięknych, luksusowych zapachów i nawiąże w jakiś sposób do portalu Obcasy.pl . Interpretacja tematu zupełnie dowolna! Trzy najciekawsze – wg redakcyjnego jury – zostaną nagrodzone.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę najlepiej te osoby oznaczyć).

Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni będą o wysłanie e-maila na konkurs@obcasy.pl z preferowanym zapachem! – obowiązuje tu zasada „Kto pierwszy ten lepszy”.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 09.05.2016 i kończymy 16.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 16 maja o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

Wyniki!!!!

Źródło: Maja Anna Sass
Źródło: Maja Anna Sass

2.

Źródło: Dominika Jastrzębska
Źródło: Dominika Jastrzębska

3.

Źródło: Joa-nna
Źródło: Joa-nna

 

Gratulujemy zwycięstwa! Laureatki prosimy o wysłanie wiadomości z danymi do przesyłki na adres konkurs@obcasy.pl z dopiskiem „perfumy” w ciągu 7 dni. Nagrody zostaną nadane w ciągu 21 dni roboczych.

Przypominamy, że co do rodzaju perfum obowiązuje zasada „Kto pierwszy ten lepszy”, dlatego szybko dajcie nam znać w e-mailu, który zapach chcecie otrzymać.