Regulamin konkursu: Wygraj zmysłowe perfumy od Quality!

konkurs perfumy

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 9 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 16 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy według jury wyślą najciekawszą odpowiedź.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

Wystarczy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem ZDJĘCIE, które przedstawi Waszą miłość do pięknych, luksusowych zapachów i nawiąże w jakiś sposób do portalu Obcasy.pl . Interpretacja tematu zupełnie dowolna! Trzy najciekawsze – wg redakcyjnego jury – zostaną nagrodzone.
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku proszę najlepiej te osoby oznaczyć).

Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni będą o wysłanie e-maila na konkurs@obcasy.pl z preferowanym zapachem! – obowiązuje tu zasada „Kto pierwszy ten lepszy”.

Nagrody:

2 x perfumy PENHALIGON’S Ellenisia EDP 50 ml

1x perfumy L’ARTISAN PARFUMEUR Seville a l’Aube EDP 100ml

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 09.05.2016 i kończymy 16.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 16 maja o godzinie 12.00.