Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym

Do Święta Zakochanych zostały dwa tygodnie. Przygotowania czas zacząć!

Walentynkowy manicure hybrydowy
Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @nailsbykirstenchanel

Nawet jeśli w tym roku spędzasz 14 lutego sama, nic straconego. Tym bardziej zrób sobie przyjemność. W końcu to Święto Miłości, więc z miłości do samej siebie zaszalej ze stylizacją paznokci. Oczywiście nikt nie broni Ci postawić na minimalizm, ale równie dobrze możesz też pójść w coś kompletnie zwariowanego. Nie wiesz, na co się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! Przedstawiamy najciekawsze inspiracje na walentynkowy manicure hybrydowy.

French w nowej odsłonie

Walentynkowy manicure hybrydowy
Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @queenbcreative_

Klasyczny manicure francuski jest popularny już od wielu sezonów. Początkowo ta forma zdobienia paznokcie występowała jako biały pasek tuż przy opuszku. W późniejszym czasie stylistki zaczęły szaleć z kolorami, a teraz nawet z kształtami i wzorami frenchu! Oto jedna z takich wariacji.
Romantyczne połączenie różu i czerwieni to doskonały przepis na idealne walentynkowe paznokcie. Falisty kształt zdobienia i maleńkie serduszka mogą na pozór wydawać się dziecinne, ale kto by się tym przejmował? W końcu miałaś zrobić sobie przyjemność!
By jeszcze bardziej zaciekawić, warto postawić na odmienny wzór na kciuku. W tym przypadku mamy miłosne „kółko i krzyżyk”.

Yin i Yang – dopasowani

Walentynkowy manicure hybrydowy
Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @nailed_by_kenna

Chcesz pokazać ukochanemu, jak bardzo do siebie pasujecie? Czujesz, że jesteście jak Yin i Yang? Pokaż mu to poprzez manicure.
Prezentujemy uroczy wzór nawiązujący do chińskich uzupełniających się nawzajem sił, który zmodyfikowano tak, by przypominał kształtem serduszko. Czyż to nie romantyczne? Według nas bardzo!

Minimalizm w czerni

Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @laeya_nail_design

Jeśli nie chcesz za bardzo szaleć z paznokciami, ta stylizacja jest właśnie dla Ciebie. Walentynkowy manicure hybrydowy nie musi być tylko czerwony lub różowy. Z kolei czarny wzór wcale nie oznacza „pogrzebu miłości”, jak niektórym mogłoby się wydawać. Stanowi raczej ukłon w stronę minimalizmu oraz klasyki. Takie paznokcie będą pasować do każdego outfitu, który postanowisz włożyć 14 lutego. Po prostu idealna stylizacja!

Miłość na niebiesko

Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @unghiegel.it

Jak już wcześniej wspominałyśmy, walentynkowy manicure hybrydowy nie oznacza zabawy jedynie odcieniami czerwieni i różu. Tak naprawdę miłość może przejawiać się we wszystkich kolorach. Co więc powiesz na uczucie w barwie nieba?
To subtelna i delikatna, ale jednocześnie nieoczywista propozycja, która będzie wyglądać zabójczo na paznokciach w kształcie migdałków lub owalu. Ożywczy błękit przywoła z kolei wspomnienie lata, nawet jeśli walentynkowy wieczór będzie zimny i deszczowy.

Różowa klasyka

Zakochaj się w… walentynkowym manicurze hybrydowym. Foto Instagram @unghiegel.it

„Shine bright like a diamond” – śpiewała parę lat temu Rihanna. My bierzemy sobie te słowa do serca i stawiamy na błysk, który zawsze jest w modzie!
Wzorki na paznokciach już Cię znudziły? 14 lutego chcesz postawić na elegancję i szyk? Wybierz klasyczny manicure w odcieniu różu z połyskującymi drobinkami. Taka stylizacja sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów.