Znani i lubiani testowali wczoraj nowy model samochodu koreańskiej marki SsangYong

We wtorkowy wieczór miała miejsce medialna prezentacja najnowszego modelu Rexton G4 koreańskiej marki SsangYong, która na świecie znana jest od 60 lat, a w Polsce szturmem zdobywa rynek od zaledwie kilku. Znawcy twierdzą, że samochody tej marki mają znakomity design i parametry techniczne, a przy tym są komfortowe i tanie w użytkowaniu oraz nieawaryjne, a przy tym wszystkim w konkurencyjnych cenach.

Znani i lubiani testowali wczoraj nowy model samochodu koreańskiej marki SsangYong

SsangYong oferuje kilka modeli, które w naszym kraju mają liczne grono ambasadorów: Joanna Kurowska jeździ crosoverem Tivoli, Ania Powierza modelem z dużym bagażnikiem XLV, Bogdan Czarnik do uprawiania swoich reinigowych pasji wykorzystuje pickupa Actyon, a Iwona Guzowska od kilku dni swoje aktywne plany realizuje jeżdżąc modelem Korando.

Rexton G4, którego wczoraj podziwiało naprawdę liczne grono koneserów dobrego designu i motoryzacji, to prawdziwy pokaz koreańskich możliwości opartych na dobrej ramie w bryłę SUVa.

Model zachwycił nie tylko mężczyzn, ale też kobiety, które z ochotą testowały model eksponowany na wydarzeniu. Do tych, którym model samochodu bardzo się spodobał należą: Magdalena Antosiewicz, Anna Piszczałka, Agnieszka Kałuża, Radosław Mróz, Krysian Kukułka, Kasia Krupa, Kasia Krawczyk i Piotr Zelt, Lilli Marchell, Edyta Cayra Przytulska, Ryszard Rembiszewski, Grzegorz Kowalczyk, Paulina Koziejowska, Jadwiga Gryn, Dorota Michałowska, Paula Rodak, Monika Gożdzialska, Wiganna Papina, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Tomek Martyński, Agata Steczkowska, Jolanta Mrotek Grudzińska.
Sądząc po reakcjach i doniesieniach medialnych po pierwszych testach Rexton G4 ma szanse zostać samochodem roku, co podkreślił Ryszard Rembiszewski, brawurowo prowadząc całe wydarzenie.

Wiganna Papina
Tomasz Martynski
Ryszard Rembiszewski
Radosław Mróż
Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk
Paulina Koziejowska
Paula Rodak
Monika Gozdzialska
Katarzyna Krupa
Krystian Kukułka
Lilli Marchell
Magdalena Antosiewicz
Jola Mrotek
Grzegorz Kowalczyk
Dorota Michałowska
Joanna Kurowska
Jadwiga Gryn
Cayra
Anna Piszczałka
Iwona Guzowska
Agata Steczkowska
Agnieszka Kałuża
Agnieszka Mrozińska i Alekx Caprice

Wpis znaleziono dzięki:

- Nowy SUV

- SsangYong

- Wydarzenia