Zobacz „Violettę” na dużym ekranie

zobacz violette

Na kilka dni przed startem drugiego sezonu fani serialu „Violetta” mogą zobaczyć premierowy odcinek na dużym ekranie! Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy „Violetta: tylko dla fanów” odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios!

Zobacz „Violettę” na dużym ekranie!

Na tydzień przed startem drugiego sezonu fani serialu „Violetta” mogą zobaczyć premierowy odcinek na dużym ekranie! Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy „Violetta: tylko dla fanów” odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios!

„Violetta: tylko dla fanów” to wyjątkowe wydarzenie kinowe. To prawie półtorej godziny premierowego materiału: teledyski, kulisy powstawania serialu, wywiady z gwiazdami, quizy dla najwierniejszych fanów, karaoke, a przede wszystkim wyjątkowa szansa na zobaczenie pierwszego odcinka drugiego sezonu „Violetty” na tydzień przed premierą telewizyjną. Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy „Violetta: tylko dla fanów” odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios. Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.Helios.pl/violetta.

„Violetta” opowiada o nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego miasta. Dziewczyna obdarzona jest niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku. Germán, jej ojciec, jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który bywa surowy i nadopiekuńczy. Życie obojga zmienia się, gdy wracają do Buenos Aires. Główna bohaterka odnajduje w Argentynie lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość i rozwija pasję do muzyki. W drugim sezonie na widzów czekają zupełnie nowe postacie, nowe historie miłosne oraz jeszcze więcej muzyki i tańca. To będzie powrót w wielkim stylu!

Od premiery 18 lutego 2013 roku, serial „Violetta” przebojem wdarł się do serc widzów i stał się numerem jeden wszystkich telewizji dla dzieci w Polsce (widzowie 4+, dzieci 4-15, dziewczynki 6-13, nastolatkowie 6-13, nastoletnie dziewczynki 6-13). Serial pokonał całą konkurencję, zajmując pierwsze miejsce wśród wszystkich dziecięcych stacji w swoim paśmie (poniedziałek-piątek o 16:00) i podwajając, a nawet potrajając oglądalność w stosunku do konkurencji.

Podsumowując, serial „Violetta” przyciągnął przed telewizory 4.1 mln polskich widzów w wieku 4+ (11%), a w tym 1.5 mln dzieci w wieku 4-15 (34%), 1.1 mln dzieci 4-12 (34%), 833 tysięcy dziewczynek 4-15 (40%), 607 tysięcy dziewczynek 4-12 (40%) oraz 615 tysięcy nastolatek 6-13 (47%). To oznacza, że „Violetta” była oglądana przez więcej niż co trzecie dziecko oraz przez 2 na 5 dziewczynek i prawie połowę nastolatek w całym regionie!

„Violetta: tylko dla fanów” już 12 i 13 października
w kinach sieci Helios
www.helios.pl/violetta
Premiera drugiego sezonu w Disney Channel
już 21 października

Nowe odcinki codziennie o godz. 16:00
Wednesday, 9 October 2013