Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Beata Pawlikowska

W 100% nowy, autorski kurs hiszpańskiego Beaty Pawlikowskiej! Ucz się w łatwy i przyjemny sposób! Książka z płytą CD.

B Pawlikowska_Praktyczny kurs jezyka hiszpanskiego_okladka_ 3D_small
Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Beata Pawlikowska

„Hola! Hablo español” znaczy „Cześć! Mówię po hiszpańsku”. Dzięki najnowszemu kursowi Beaty Pawlikowskiej, każdy z łatwością nauczy się tego i wielu innych zwrotów. „Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Książka z płytą CD” to propozycja idealna dla początkujących, jak również dla osób, u których dotychczasowa nauka nie przyniosła efektów. Doświadczona podróżniczka wypracowała własną, prostą i instynktowną metodę nauczania. (Edipresse Książki, premiera 11 kwietnia)

Język hiszpański to drugi najczęściej używany język na świecie. Posługuje się nim na co dzień 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, w tym w tak egzotycznych i ciekawych krajach jak Kolumbia, Peru, Wyspy Karaibskie czy Filipiny. Każdy, kto podróżował w te i inne odległe zakątki przekonał się, że wystarczy znać kilka słów lub najprostszych zwrotów w danym języku, by zjednać sobie lokalnych mieszkańców, uzyskać pomoc, cenną wskazówkę lub wytargować lepszą cenę. Niekiedy brak tej umiejętności staje się ogromną barierą, która najdrobniejszą czynność może zamienić w pasmo pomyłek i nieporozumień.

Z drugiej strony każdy, każdy choć raz w życiu rozpoczynał naukę języka obcego wie, jak trudne może to być zadanie. Systematyczna nauka niesie ze sobą zapamiętywanie słów, formułek i zasad gramatyki. W efekcie nasz język może stać się pozbawiony naturalnego i lekkiego brzmienia. Jak zatem sprawić, by nauka była skuteczna, przynosiła szybki efekt i radość ze swobodnego mówienia w nowym języku?

Beata Pawlikowska sama również zmagała się z trudnościami związanymi z komunikacją w języku obcym. Podczas rozmowy zastanawiała się nad formułkami i gramatyką, co całkowicie uniemożliwiało jej sprawne porozumiewanie się. Pewnego dnia postanowiła to zmienić i uczyć się według własnej intuicji i potrzeb. Zaczęła uczyć się tego, co według niej samej było najistotniejsze i najbardziej praktyczne w codziennym życiu. Zaczęła zapisywać kluczowe słowa i zwroty, a następnie połączyła to z ćwiczeniami, powtarzaniem i mówieniem na głos. Okazało się, że w ten sposób wypracowała autorską metodę uczenia języków obcych. Początkowo kurs powstawał wyłącznie na potrzeby własne autorki. Teraz Pawlikowska przekazuje go do użytku wszystkim zainteresowanym w postaci książki z płytą CD.

To jest praktyczny kurs języka hiszpańskiego, który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym. Mówisz na głos, powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania, a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły, jakie rządzą budowaniem tych zdań.

Włącz płytę dołączoną do tego kursu. Przygotowałam ją w taki sposób, żebyś mógł od razu zacząć ćwiczyć.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka, który wydawał cię tak bardzo obcy, a teraz jest cudownie oswojony.

Udoskonalony o nowe elementy kurs języka hiszpańskiego Beaty Pawlikowskiej to idealny sposób, by na kilka miesięcy przed wakacjami poznać ten język oraz nauczyć się mówić po hiszpańsku szybko i praktycznie. To wszystko pozwoli zwiedzać niesamowite zakątki świata jak prawdziwi podróżnicy.

O autorce:

Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.

Dane wydawnicze:

Autor: Beata Pawlikowska
Tytuł: Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Cena: 34,90 zł
Liczba stron: 390
Data premiery: 11 kwietnia 2017 r.