Adele wraca na scenę! Czy jej nowa piosenka będzie hitem?

Piosenkarka ogłosiła wielki powrót!

Adele nowa piosenka
Adele wraca na scenę! Czy jej nowa piosenka będzie hitem? Foto Instagram @adele

Adele, 33-letnia wokalistka z Wielkiej Brytanii, to autorka wielkich hitów naszych czasów. Jej piosenki „Someone Like You”, „Hello” czy „Rolling in the Deep” królowały na listach przebojów, a za utwór „Skyfall”, który stał się częścią ścieżki dźwiękowej do filmu o Jamesie Bondzie, piosenkarka została uhonorowana Oscarem. Jej dokonania są tak duże, że lista nagród i nominacji Adele posiada własną stronę na Wikipedii! Dlatego świat muzyczny zamarł z przerażeniem, gdy artystka wycofała się ze światła reflektorów. Teraz jednak Adele powraca z albumem, który zapowiada nowa piosenka.

Zawieszona kariera

Ostatnia płyta Adele, „25”, ukazała się na rynku w 2015 roku. Od tego czasu fani artystki mogli słuchać jedynie jej starego materiału. Gwiazda w mediach pojawiała się tylko sporadycznie, i to zazwyczaj nie w związku ze swoją karierą. Mówiono za to o jej rozwodzie z byłym mężem, Simonem Koneckim, a ostatnio także o nowym związku z Richem Paulem. Jej nowy partner jest agentem sportowym, który pracuje z koszykarzami NBA.

Adele i Kinga Rusin

Jedną z najczęściej dyskutowanych w mediach rzeczy była przemiana piosenkarki w ostatnich latach. Wokalistce udało się sporo zrzucić na wadze, a według mediów, jej szczupłą figurę aż trudno było poznać! W Polsce też zrobiło się wtedy o Adele głośno, ale przede wszystkim za sprawą… Kingi Rusin! To właśnie polska dziennikarka udostępniła selfie z brytyjską celebrytką, ukazując światu jej metamorfozę.

Nowa piosenka Adele

Teraz Adele w końcu wraca na rynek! Jej nowa piosenka, „Easy On Me”, została zapowiedziana na profilach społecznościowych artystki. Fani mogli też posłuchać kilkunastosekundowego fragmentu oraz zobaczyć kawałek filmiku, najprawdopodobniej będącego wycinkiem teledysku. Singiel będzie miał premierę 15 października.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)