Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się

Do kin trafił właśnie film, w którym para gra małżeństwo. Jednak w prawdziwym życiu aktorzy nie są już razem.

Agata Buzek Jacek Braciak
Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się. Foto Instagram @kinomuranow

Agata Buzek i Jacek Braciak byli parą przez 4 lata. Od jakiegoś czasu w prasie pojawiały się jednak doniesienia, że ich związek może zbliżać się ku końcowi. Miało tym plotkom zaprzeczyć ich wspólne pojawienie się na ściance zaledwie kilka dni temu. Jak się jednak okazało, dla aktorów było to jedynie zawodowe zobowiązanie. Celebryci nie są już bowiem ze sobą. Co więcej, krążą spekulacje, iż Buzek wróciła do byłego partnera.

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się

Ich związek owiany był tajemnicą. Aktorzy nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są ze sobą. Natomiast ich relacja przetrwała krytyków, którzy nie wróżyli im dalekiej przyszłości. Niestety, po kilku latach nastąpił koniec ich miłości. Ostatnio Buzek wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania.

Stara miłość nie rdzewieje

Jak donosi „Na żywo”, powodem rozstania ma być odnowienie relacji między Buzek a jej byłym partnerem, aktorem Pawłem Ławrynowiczem. Para ta miała się poznać przed laty, gdy Agata Buzek studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej. Planowali ślub. Aktorka zerwała jednak zaręczyny, a jej były narzeczony, jak twierdzi tygodnik, wyjechał ze złamanym sercem do Indii. W kraju tym mieszkał przez 10 lat, studiując buddyzm. Według informatora „Na żywo”, teraz mieli znów nawiązać ze sobą bliższy kontakt.

Trudna przeszłość

Zarówno Agata Buzek, jak i Jacek Braciak, nie mieli wcześniej szczęścia w miłości. Ona, poza zakończonym związku z Ławrynowiczem, związała się z Adamem Mazanem. W 2006 zakochani wzięli ślub. Niestety, po 12 latach małżeństwo zdecydowało się na rozwód. Natomiast Jacek Braciak ożenił się z Iloną Braciak, z którą miał dwie córki. Ten związek również nie przetrwał. Następnie został partnerem Mai Hirsch, z którą spędził 14 lat. Jednak i ta relacja zakończyła się złamanym sercem.

„Moje wspaniałe życie”

Pomimo rozstania, aktorzy pojawili się ostatnio razem na ściance. Miało to miejsce z powodu premiery ich wspólnego filmu, „Moje wspaniałe życie”. Film, który do kin trafił 29 października, opowiada historię kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką, tylko ryzykuje, aby żyć po swojemu. Byli partnerzy grają w nim małżeństwo.