Alkohole z Miler Spirits – czym się wyróżniają?

Wódka ziemniaczana Miler Spirits

Miler Spirits sklep

W sklepie Miler Spirits znajdziemy flagową propozycję marki, czyli czystą wódkę ziemniaczaną. Polacy piją w większości wódki produkowane na bazie zbóż – na przykład na owsie, pszenicy czy też jęczmieniu. Brand Miler Spirits proponuje natomiast wódki na bazie spirytusu z ziemniaków, który wyraźnie wpływa na smak alkoholu – napój jest bardziej pijalny, słodszy i delikatniejszy, a także kremowy w smaku. Wszystko to sprawia, że butelka może być idealnym kandydatem na imprezy w większym gronie, ale także jako baza do drinków.

Wódka ta jest destylowana i rektyfikowana w Wielkopolsce, która jest regionem znanym z wysokiej klasy upraw tych warzyw. Marka chce przypomnieć wszystkim, że ziemniaki to wartościowy i tradycyjny surowiec do produkcji tego trunku.

Wódkę Miler Spirits zabutelkowano w podwyższonej mocy 42%, ze względu na delikatny i kremowy smak – nie jest to jednak wyczuwalne i w żaden sposób nie wpływa negatywnie na wrażenia smakowe.

 Miler Spirits whisky

Kto stoi za pomysłem na tę wódkę? Tomasz Miler to pasjonat alkoholi starzonych i whisky; może pochwalić się wykształceniem biotechnologicznym oraz biegłą znajomością języka angielskiego – zestaw ten jest niezwykle przydatny w prowadzeniu marki alkoholi.

Zamiłowanie do języka obcego i kultur związanych ściśle z whisky oraz biologii i procesów technologicznych pozwalają efektywnie zgłębiać świat alkoholi wysokoprocentowych i ciągle się rozwijać w tym obszarze – co ma swoje odbicie w komunikacji marketingowej brandu.

Posiada także kanały w social mediach, w których udostępnia wiedzę o alkoholach oraz o procesach, które towarzyszą ich powstawaniu. Co więcej, prowadzi także treningi z zakresu profesjonalnej degustacji alkoholi; wydał też książkę z kompendium wiedzy o whisky. Wszystko to przekłada się na jasny koncept marki, a także na wysokie standardy produkcji i świeże spojrzenie na ten segment rynku.

Wódka Miler Spirits

Marka proponuje wiele rodzajów napojów, na czele ze wspomnianymi już wódkami ziemniaczanymi. Są także dostępne nieco delikatniejsze opcje, czyli alkohole smakowe. Marka oferuje tradycyjną polską pigwówkę, wiśniówkę i aroniówkę na bazie spirytusu ziemniaczanego, wszystkie zabutelkowane w mocy 35%.

Miler Spirits tworzy także gin, który charakteryzuje intensywny smak jałowca – ta opcja bardzo często używana jest w różnego rodzaju drinkach. W smaku napoju wyróżniają się także nuty cytrusowe, po których pojawia się z kolei subtelny, przyjemny żywiczny aromat. To właśnie te akcenty oraz delikatne zdobienia na butelce kojarzą się nam automatycznie z tradycyjną, polską, wiosenną łąką. Szeroki wybór alkoholi marki Miler Spirits znajdziesz na Krest.pl.

Gin z wyraźnymi nutami jałowca

Inne napoje marki

Brand oferuje także prosecco, który jest alkoholem bardzo często podawanym na imprezach, wpisującym się w klimat świętowania ważnych wydarzeń, ale także występującym w drinkach. Prosecco jest zbalansowanym połączeniem owocowych smaków i bąbelków, które dedykowane jest przede wszystkim osobom preferującym delikatniejsze, łatwo pijalne smaki. To także wersja idealna na prezent gratulacyjny i na upamiętnienie ważnych dat w naszym kalendarzu.

Miler Spirits przygotowuje również edycje limitowane pojawiające się co jakiś czas, dzięki czemu mamy tutaj do czynienia ze świeżością i wszechstronnością, która jest jednak doskonale przemyślana. Różnorodność oferowanych alkoholi jest dużą zaletą; w tym samym czasie plusem jest tutaj indywidualne podejście do każdego produktu okraszone przejrzystą komunikacją marketingową i szczegółowymi, przystępnie podanymi informacjami o produktach.

Artykuł partnera