Angelina Jolie ma romans ze znanym muzykiem?!

"To pokrewne dusze, on może być idealnym partnerem"!

Angelina Jolie. Instagram/ angelinajolieofficial
Angelina Jolie ma romans ze znanym muzykiem, Instagram@angelinajolieofficial.

Angelina Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem spotyka się z… Jaredem Leto?! Taką informację podał amerykański magazyn „Star Magazine”. Para znała się już dużo wcześniej…

Amerykańskie serwisy twierdzą, że to Jared odezwał się do Angeliny pierwszy, gdy tylko dowiedział się, że złożyła papiery rozwodowe. Prawdopodobnie spotykają się teraz w wielkiej tajemnicy i oboje są sobą zauroczeni.

Nie zawsze była między nimi iskra. Teraz, w trudnych dla Angie czasach, Jared pomógł jej się uporać z problemami, a nawet dał jej trochę radości. To pokrewne, niekonwencjonalne dusze. Myślę, że Jared może być idealnym partnerem dla Angie, ale czy ona jest gotowa na nową relację w swoim życiu – mówi znajomy Angeliny Jolie w „Star Magazine”.

Angelina i Brad ponoć wielokrotnie kłócili się o Jareda. To przez niego Brad miał czuł się w swoim związku niepewnie. Zawsze uważał, że w tej kwestii nie może ufać Angelinie. Ewidentnie miał rację, jeśli już krążą plotki że te dwójka spotyka się na tajemniczych randkach. Ona wiedziała, że Jared to czuły punkt Brada, więc kiedykolwiek chciała mu dopiec, zaczynała mówić o Leto, jak bardzo kochała z nim pracę na planie i jak bardzo podziwia jego talent. Kilka miesięcy temu wysłała mu nawet scenariusz z propozycją współpracy. Między nią a Jaredem zawsze była chemia. On jej bardzo pomaga w wychodzeniu z obecnego dołka, obydwoje są bardzo do siebie podobni i bardzo by do siebie pasowali – podaje Jastrząb Post.

Angelina Jolie i Jared Leto pracowali razem dwukrotnie: pierwszy raz na planie filmu Girl, Interrupted w 1999 roku, a drugi raz w 2004 roku na planie Alexandra.

Myślicie, że stworzyliby udaną parę?

jared leto
Angelina Jolie ma romans ze znanym muzykiem, Instagram@jaredleto.
Bez tytułu
Angelina Jolie ma romans ze znanym muzykiem, Instagram@jaredleto.