Monika Kuszyńska urodziła synka!

Mąż wokalistki pochwalił się radosną nowiną na Facebooku!

monikaa
Monika Kuszyńska urodziła synka, Instagram@monika_kuszynska_official.

Wielka radość w domu Moniki Kuszyńskiej. Piosenkarka kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko!

Para ukrywała wiadomość o ciąży do samego rozwiązania. Chłopiec przyszedł na świat w Łodzi. Dumny tata Kuba Raczyński umieścił zdjęcie rączki syna na swoim profilu na Facebooku. Zdradził też imię malucha!

kuszyńska

Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński starali się o dziecko wiele lat. W końcu jednak udało im się zrealizować marzenie o posiadaniu dziecka! Artystka wielokrotnie powtarzała w wywiadach, iż pragnie aby ich rodzina powiększyła się: „Oczywiście, że widzę siebie w roli matki” – mówiła.

Para pobrała się w 2011 roku. Wcześniej występowała razem w Varius Manx. Rok przed wypadkiem samochodowym, w wyniku którego wokalistka straciła władzę w nogach, muzyk odszedł z zespołu. Skontaktował się z Moniką dwa lata po tragedii.

„Kiedy stanął w drzwiach 14 stycznia, w moje urodziny, z naręczem żółtych tulipanów, poczułam wiosnę w środku zimy” – wspominała Kuszyńska w jednym z wywiadów.

Jednak miłość nie wybuchła od razu. Pisali do siebie najpierw raz w tygodniu, wreszcie codziennie. „Długo myślałam, że jestem nieatrakcyjna. Byłam pewna, że nie będzie chciał związać się z dziewczyną na wózku” – opowiadała. Mąż pomógł jej w powrocie do śpiewania. Monika do końca nie traciła nadziei, że kiedyś dane jej będzie zostać matką.

Gratulujemy! Marzenie się spełniło!

monika_kuszynska_official
Monika Kuszyńska urodziła synka, Instagram@monika_kuszynska_official.
monika
Monika Kuszyńska urodziła synka, Instagram@monika_kuszynska_official.