Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie?!

Jak podał Fakt.pl, powołując się na anonimowych informatorów, Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się. Nie są to jednak prawdziwe informacje.

główne zdjęcie Rubik
Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie?!

Anja Rubik (34 l.) już od ponad 1,5 roku jest w separacji z serbskim modelem Sashą Knezevicem (36 l.). Kilka dni temu dziennik Fakt ogłosił, że małżeństwo modeli przestało istnieć, a do domniemanego rozwodu doszło jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych.

Tabloid pisze również, iż rozstanie z mężem źle wpłynęło również na karierę modelki.

„Przez rozstanie z Sashą Anja straciła kilka ważnych kontraktów. Nie chce takiego zamieszania jakie wywołały informacje o końcu jej miłości. Za radą sztabu specjalistów, z którymi pracuje, najpierw dokończy spokojnie wszystkie ważne projekty i dopiero potem opowie o swoim rozwodzie” – powiedział informator dziennika.

Menedżerka Anji Rubik, Lucyna Szymańska z agencji D’Vision zaprzeczyła jednak rewelacjom tabloidu:

„Anja i Sasha czekają na rozwód. Otrzymują nadal bardzo przyjacielskie relacje. Nieprawdziwe są także doniesienia, jakoby zmiany w życiu prywatnym supermodelki wpłynęły na pracę. Nieprawdą jest, że Anja straciła jakikolwiek kontrakt z powodu rozstania”.

Małżeństwo Anji i Sashy miało rozpaść się przez wieczne wyjazdy modelki. Anja podobno nie chciała również w najbliższych latach zostać mamą. Sasha z kolei bardzo chciał być ojcem… Ale jak było na prawdę? Tego dowiemy się tylko od samych zainteresowanych!

Anja Rubik. GA
Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie?!